Carrera

Carrera logo


Ціна від 99 до 899 €

Відомий торговий бренд Carrera є виробником конвекторів водяного опалення. Внутрішньопідлогові конвектори Carrera - це надійні і продуктивні системи опалення житлових будинків і громадських приміщень. Прилади встановлюються в підлогу і оснащені мідно-алюмінієвим теплообмінником. Подача тепла в приміщенні забезпечується спосібом природної конвекції.

Конвектори Carrera можуть служити незалежно або спільно з іншими приладами опалення. Пристрої широко застосовуються в приміщеннях, де потрібно забезпечити певний мікроклімат: галереї, спортивні комплекси і т.д. Існує окрема категорія радіаторів, які виробляються для приміщень з підвищеним рівнем вологості. Всі види обігрівачів є у великій кількості у нас на складі.

Купити внутрішньопідлогові радіатори Каррера в Києві, Дніпрі, Львові, Харкові, Одесі за вигідними цінами з доставкою на об'єкт. Термін виготовлення батарей під замовлення і відправка в Київ та інші регіони України - 2 тижні.

Також у нас можна купити решітку конвектора Каррера і іншу необхідну комплектацію для максимальної роботи радіатора і максимального вашого комфорту.

Особливості конвекторів Carrera

Внутрипідложні конвектори Каррера споруджені з короба, який виготовлений з нержавіючої сталі. Він оснащений мідним теплопроводом і алюмінієвим теплообмінником. Температурний режим встановлюється інноваційним датчиком і регулюється за бажанням. Тепловий джерело рухається по мідними трубами, нагріваючи конструкцію до оптимальної температури. При правильному впровадженні приладів по периметру приміщення, забезпечується повноцінний обігрів всієї площі. Естетичні захисні решітки не прогріваються понад 30 градусів, завдяки чому можна сміливо розміщувати всілякі предмети інтер'єру прямо на підлозі.

Сьогодні виробник Carrera випускає три категорії конвекторів:

 • Конвектори з нержавіючої сталі - INOX;
 • Конвектори, які виготовляються з листової сталі в чорному кольорі - BLACK;
 • Пристрої з наявністю спеціального дренажного зазору - HYDRO.

Вироби представлені за двома типами конвекції: природної і примусової. Перший тип функціонує за принципом природної циркуляції, другий - за допомогою вентиляторів для забезпечення максимальної теплової потужності.

Гарантія якості Carrera | Каррера:

 • Підстава з нержавіючої сталі: 15 років;
 • Мідно-алюмінієвий теплообмінник: 10 років;
 • Тангенціальний вентилятор: 2 роки;
 • Запірна арматура: згідно гарантії виробника;
 • Модуль конвектора: 2 роки;

carrera конвектори

На все конвектори Carrera | Каррера виробник дає гарантію за умови кваліфікованого монтажу та дотримання вимог експлуатації.

Щоб уникнути зниження теплового потоку конвекторів в процесі експлуатації слід проводити очищення приладу в міру забруднення короба. Для очищення нагрівального елементу слід зняти декоративну решітку, побутовим пилососом очистити короб з теплообмінником від пилу і скупчився сміття, потім накрити внутрипідложні конвектор декоративними гратами. Щоб уникнути стирання стінок мідних труб не допускається наявність у воді домішок, що надають абразивну дію на труби (піску і т.д.). Не рекомендується спустошувати систему опалення більш ніж на 15 днів у році.

Ми представляємо вам конвектори в підлогу водяного опалення Каррера від українського виробника, які відрізняються високою тепловіддачею при мінімальній витраті енергії, високою якістю, яке не поступається європейським брендам, сучасним дизайном, що буде радувати кожен день.

Сертифікати

View the embedded image gallery online at:
https://svit-konvektoriv.com.ua/carrera#sigProId140d2ef7e4

Фото Carrera

View the embedded image gallery online at:
https://svit-konvektoriv.com.ua/carrera#sigProIdfd63c3a8dc

Найкращий вибір

На ринку велика кількість внутрішньопідлогових конвекторів, одні дорожче, інші дешевше. Не підготовленому покупцеві важко розібратися у всіх тонкощах даного товару. Наші фахівці зобов'язуються надати Вам три різні варіанти підбору конвекторів з таких цінових сегментів:

 • Premium
 • Standart
 • Econom

З аргументованими перевагами і недоліками кожного варіанту!

Для цього залиште заявку:

 • Тел. +380 44 360-52-29
 • Тел. +380 95 483-05-47
 • Email: svit-konvektoriv@ukr.net

Консультація

Для отримання консультації. Якщо Ви не знайшли необхідної інформації, обов'язково зв'яжіться з нашими менеджерами за тел: +38 095 483-05-47 і задайте необхідні питання. Фахівці нашої компанії із задоволенням дадуть відповідь на Ваші питання.

Індивідуальна знижка

При наявності плану, заявки, специфікації або готового рахунку, відправляйте її на наш Email: svit-konvektoriv@ukr.net, і ви отримаєте у відповідь гідну пропозицію з максимальною знижкою.