Carrera решітки

carrera reshitki


Ціна від 22 до 630 €

Декоративні решітки Carrera поставляються окремо від конвектора, що виключає механічні пошкодження решіток під час монтажу, а також дозволяє визначити потрібний колір решітки після оформлення інтер'єру. Декоративна решітка дозволяє зробити конвектор елементом інтер'єрного дизайну, оскільки це єдина видима частина внутрішньопідлогового конвектора. Декоративні решітки Carrera спроектовані таким чином, щоб домогтися найменшого опору повітря і досягти естетичного зовнішнього вигляду. Ламелі сконструйовані в оригінальній, ефективної для опалення формі, вони розташовані на оптимально один від одного відстані.

Виготовляються решітки з металу або дерева. Відзначимо, що представлені в каталозі моделі є повністю безпечними. Матеріал нагрівається до оптимальної температури, що виключає опіки. На вибір для користувача: десятки унікальних колірних рішень для модного і стильного інтер'єру: бронза, золото, срібло, графіт.

Ключові переваги решіток Carrera:

 • Виконують захисну функцію конструкції конвектора.
 • Стійкі до зовнішніх навантажень і безшумні при ходьбі по ній.
 • Використовуються в якості розпізнавального декоративного елемента для інтер'єру приміщень.

Поперечна решітка

Поперечні ламелі зі сплаву алюмінію або дерева з'єднані натяжна пружиною і розмежовані металевими валиками. Грати можуть бути пофарбовані в будь-який колір RAL за Вашим бажанням.

Решітки серії Hi-Tech. Поперечні ламелі зі сплаву алюмінію з'єднані еластичною пластиковою стрічкою, що уникає виникнення шуму при ходьбі по решітці. Грати мають секційну будова, дозволяючи легко замінювати окремі її частини і самостійно регулювати довжину. Можливе забарвлення решітки в будь-який колір RAL за Вашим бажанням.

Поздовжня решітка

Поздовжні решітки Carrera спроектовані аналогічним чином, як і решітки з поперечним розташуванням ламелей: поздовжні алюмінієві планки, з'єднані на пружину з дистанційними валиками. Металеві грати Carrera можуть бути пофарбовані в будь-який колір RAL за індивідуальним замовленням.

Дерев'яні решітки виготовляються з твердих порід деревини (дуб, бук, клен та ін.), Мають поперечне розташування ламелей і природний колір. При виготовленні дерев'яних решіток використовується профіль товщиною 16 мм, досить міцний для того, щоб витримувати навантаження на решітку. Ламелі решітки мають закруглені кути.

Декоративний куток Carrera

S - модель конвектора з можливістю установки на неї комплекту решітки з рамкою (комплект S) після установки і закінчення ремонтних робіт.

С - стандартна комплектація внутрипідложного конвектора без декоративного куточка.

M - модель внутриньопідлогового конвектора з декоративним кутом в комплекті.

Комплект S (решітка + рамка)

Комплект S являє собою грати з алюмінієвого профілю, що поставляється з декоративною рамкою. Комплект решітка + рамка підходить для установки в конвектори Carrera моделі S і має ряд переваг:

 • Виключається пошкодження декоративного куточка при установці конвектора і проведенні будівельних робіт, оскільки рамка встановлюється в конвектор разом з гратами після завершення робіт;
 • Вибір кольору куточка спільно з кольором решітки під дизайн інтер'єру не прив'язаний в часі до вибору конвектора. Що дозволяє беcпрепятственно вносити зміни в оформлення приміщення в процесі будівельних робіт;
 • Рамка встановлюється поверх чистого полу, що спрощує укладання покриття до конвектора.

У стандартному виконанні комплект S поставляється з металевою поперечною решіткою в кольорі Сатин. Можливе фарбування решітки і рамки в будь-який колір палітри RAL а також поставка комплекту з гратами з натурального дерева.

Найкращий вибір

На ринку велика кількість внутрішньопідлогових конвекторів, одні дорожче, інші дешевше. Не підготовленому покупцеві важко розібратися у всіх тонкощах даного товару. Наші фахівці зобов'язуються надати Вам три різні варіанти підбору конвекторів з таких цінових сегментів:

 • Premium
 • Standart
 • Econom

З аргументованими перевагами і недоліками кожного варіанту!

Для цього залиште заявку:

 • Тел. +380 44 360-52-29
 • Тел. +380 95 483-05-47
 • Email: svit-konvektoriv@ukr.net

Консультація

Для отримання консультації. Якщо Ви не знайшли необхідної інформації, обов'язково зв'яжіться з нашими менеджерами за тел: +38 095 483-05-47 і задайте необхідні питання. Фахівці нашої компанії із задоволенням дадуть відповідь на Ваші питання.

Індивідуальна знижка

При наявності плану, заявки, специфікації або готового рахунку, відправляйте її на наш Email: svit-konvektoriv@ukr.net, і ви отримаєте у відповідь гідну пропозицію з максимальною знижкою.