Kampmann решітки

kampmann reshitki


Ціна від 126 до 810 €

Дослідницька лабораторія компанії Kampmann розробила і оптимізувала конструкцію, а також зовнішній вигляд решітки Optiline, призначені для внутрішньопідлогових конвекторів Kampmann Katherm. Грати для конвекторів Kampmann виконують захисну і декоративну функцію.

Ультратонкі ламелі решіток Optiline, покращують циркуляцію повітря через теплообмінник та підвищують ефективність віддачі тепла пристроєм. Саме розміри ламелей створюють модерновий вид приладу і красиве естетичне сприйняття. З'єднують ламелі дистанційні втулки, які підбираються відповідно до кольору решітки.

Конвектори Kampmann мають декоративні решітки Optiline, які виготовлені з алюмінію в стандартній комплектації. Компанія пропонує різні варіації решіток на будь-який смак споживача за додаткову плату.

Kampmann res 1 Kampmann res 2 Kampmann res 3 Kampmann res 4
Алюміній
покриття білого кольору
Анодований алюміній
під Латунь EV3
Алюміній
з покриттям базальтового кольору DB703
Алюміній
з покриттям "бронзовані" С31
Kampmann res 5 Kampmann res 6 Kampmann res 7 Kampmann res 8
Анодований алюміній
“під бронзу” С34
Анодований алюміній
натурального кольору ЕV1
Латунь натурального кольору
СuZn 44
Нержавіюча сталь

Найкращий вибір

На ринку велика кількість внутрішньопідлогових конвекторів, одні дорожче, інші дешевше. Не підготовленому покупцеві важко розібратися у всіх тонкощах даного товару. Наші фахівці зобов'язуються надати Вам три різні варіанти підбору конвекторів з таких цінових сегментів:

  • Premium
  • Standart
  • Econom

З аргументованими перевагами і недоліками кожного варіанту!

Для цього залиште заявку:

  • Тел. +380 44 360-52-29
  • Тел. +380 95 483-05-47
  • Email: svit-konvektoriv@ukr.net

Консультація

Для отримання консультації. Якщо Ви не знайшли необхідної інформації, обов'язково зв'яжіться з нашими менеджерами за тел: +38 095 483-05-47 і задайте необхідні питання. Фахівці нашої компанії із задоволенням дадуть відповідь на Ваші питання.

Індивідуальна знижка

При наявності плану, заявки, специфікації або готового рахунку, відправляйте її на наш Email: svit-konvektoriv@ukr.net, і ви отримаєте у відповідь гідну пропозицію з максимальною знижкою.