Решітки

При використанні внутрішньопідлогових конвекторів невід'ємною їх частиною є декоративні решітки, які можуть бути різних кольорів і видів, і будуть гармонійно доповнювати інтер'єр вашого приміщення.

Алюмінієві решітки

Алюмінієві решітки для вбудованих в підлогу конвекторів є найпоширенішими і масовими гратами. Так як даний вид матеріалу самий практичний, зносостійкий і не вибагливий в експлуатації. Недолік тільки в тому, що не завжди дана решітка підходить по дизайну. Часто клієнтові треба дерев'яні грати, щоб потрапити в тон з дерев'яним покриттям підлоги. У різних виробників є різні стандартні кольори без додаткової вартості за фарбування. Але при необхідності грати можна пофарбувати в будь-який колір RAL.

View the embedded image gallery online at:
https://svit-konvektoriv.com.ua/reshitki#sigProIdf4e6fb9944

Дерев'яні решітки

Другі за популярністю це дерев'яні решітки. Їх перевага в тому, що вони більше підходять по дизайну для специфічних інтер'єрів, де клієнт хоче, щоб підлогове покриття і структура решітки були в одному стилі. Недолік їх в тому, що вони від виробника не оброблені ніяким покриттям, натуральне дерево. Як наслідок більш схильне до забруднення. У деяких виробників дана решітка дешевше ніж алюмінієва, а у деяких дорожче. Наприклад у конвекторів Полвакс і Карера дерев'яні грати в два рази дешевше.

За колірною гамою в асортименті дерев'яних решіток є Дуб, Ясень, Мербау і Бук та інші. Як правило у європейських виробників більш обширна колірна гамма, і більш якісна сама решітка. Решітка виготовляється виключно з натуральної деревини - непофарбованої.

View the embedded image gallery online at:
https://svit-konvektoriv.com.ua/reshitki#sigProId42e0e7c83e

Грати з нержавіючої сталі

Це останній тип решітки за матеріалом, самий не затребуваний. Так як дана решітка не відрізняється особливо від алюмінієвої, крім як іншим, дорогим матеріалом виготовлення, а саме нержавіюча сталь. Головна перевага це те, що дані ґрати не поржавіють, але алюмінієва і дерев'яна теж не поржавіють. Так як грати не беруть участі в прямому контакті з водою. Головний недолік їх це ціна, вона практично в два рази вище алюмінієвої.

Згортаюча решітка

Це найпоширеніший вид грат. Дана решітка з'єднується за допомогою пружини. На пружину надягають планки (ламелі) і з боків решітка закручується. Переваги даної решітки в тому, що її легко експлуатувати, а також піднімати і згортати коли відбувається прибирання вбудованого в підлогу конвектора. Її можна згортати, складати в двоє, троє і так далі в залежності від її повної довжини.

View the embedded image gallery online at:
https://svit-konvektoriv.com.ua/reshitki#sigProIdd171fbc382

Поздовжня решітка

Менш поширений вид решітки. Дана решітка складається з довгих планок, поздовжніх, уздовж всього конвектора. Її не можна згорнути і скласти, це єдиний і найголовніший її недолік. Вона важка в експлуатації, так як при прибиранні такі грати важко підняти, витягнути і назад вкласти в конвектор. Перевага даної решітки її більш привабливий зовнішній вигляд. Рекомендуємо її використовувати в моделях довгих до 1500 мм.

prodolna

Решітка на гумовій основі

Протягом останніх двох років набирає популярність решітки на гумовій основі. Найголовніша перевага даної решітки це те, що у неї немає гострих країв, кутів, обрізів і так далі, як у решіток на пружині. Також вона з ефектом шумопоглинання! Коли ви по ній ходите, метал по металу не тре і не видаються звуки тертя металу. Дані решітки впровадили найперші це компанія Меленхоф, але в даний момент така решітка є у ковнекторів Verano і Carrera.

prorez osnova

А також виготовляється у варіанті: - натуральний алюміній (можливість фарбування в будь-який колір палітри RAL.) - анодований алюміній в стандартних кольорах (чорний 35, бронзовий С33, старе золото Z35, благородна сталь, срібний матовий), є жорстка і згорнута, а також решітка з нержавіючої сталі:

В асортименті декоративних решіток для вбудованих в підлогу конвекторів можуть використовуватися Рулонна або Лінійна побажанню клієнта, і бути пофарбовані під колір вашого підлогового покриття.

Кольорові рішення

Всі решітки можуть бути пофарбовані в кольори RAL, а також в спеціальні кольору від виробників, які властиво окремим торговим маркам. Нижче наведемо деякі варіанти.

mohlenhoff reshetki1

Для плавного і гармонійного переходу від конвектора до підлогового покриття, і щоб не було видно швів між підлогою і канальним обігрівачем, для конвектора додатково можна встановлювати декоративне оздоблення. Воно може бути двох типів:

ramkaL ramkaZ

 

- Тип «L» встановлюється на краю корпусу обігрівача у вигляді замкнутої рамки.

- Тип «Z» - поставляється в формі відповідно відміряних елементів, монтаж рамки здійснювати за допомогою силіконової замазки.

Залежно від бажання і потреби клієнта решітки на замовлення можуть виготовити під косим, гострим або під кутом 90 градусів. І також в решітках можуть бути виїмки будь-якої форми, для інтегрування таких елементів завдання, як колони, опори і т.д. Якщо в приміщенні є радісно скляні болкона або просто є поворот, можливо виготовити радіусні решітки.