Minib комплектація

minib komplekt


Ціна від 85 до 240 €

Комплектація конвекторів Minib - це широкий асортиментний ряд всіляких додаткових електронних пристроїв. Представлені модельні варіанти роблять роботу з опалювальним приладом більш комфортною, зручною, ефективною і економічною. Чеський бренд пропонує кілька різновидів термостатів, потенціометрів, трансформаторів. Найбільш привабливим для користувачів варіантом є термостат.

Якщо необхідна електрична фіксація, потрібно використовувати кімнатний регулятор спільно з клапанами і сервомотором. Регулятор контролює температурний режим за допомогою встановленого датчика і підтримує оптимальні температурні показники. Коли температура знижується в приміщенні, сервомотор відкриває клапан. Регулятор в кімнаті повинен бути розміщений так, щоб вимірювання температури здійснювалося як можна точніше, потрібно уникати сонячного світла, а також теплових або кондиціонірующих джерел.

Різьбове з'єднання прямоточне arco 1/2

Різьбове з'єднання прямоточне arco 1/2

Запірний кран (вентиль) для прямого з'єднання з перетином ½ дюйма. виробництво Іспанія.

ціна за запитом
Термостатичні клапани кутовий ivar 1/2

Термостатичні клапани кутовий ivar 1/2

Термостатичний кран - це регулюючий вентиль, на який можна встановити сервопривід для управління потоком подачі теплоносія.

ціна за запитом
Термостатичні головки зі знімним датчиком Danfoss

Термостатичні головки зі знімним датчиком Danfoss

Термоголовка - механічний регулятор з виносним температурним датчиком. виробництво Данія.

ціна за запитом
Термостатичні головки зі знімним датчиком Heimaier

Термостатичні головки зі знімним датчиком Heimaier

Термоголовка - механічний регулятор з виносним температурним датчиком. виробництво Німеччина.

ціна за запитом
Кульові крани прямоточні arco 1/2

Кульові крани прямоточні arco 1/2

Запірний кран (вентиль) для прямого з'єднання з перетином ½ дюйма, тип «метелик». виробництво Іспанія.

ціна за запитом
Кульові крани прямоточні minib 3/8

Кульові крани прямоточні Minib 3/8

Запірний кран (вентиль) для прямого з'єднання з перетином 3/8 дюйма. виробництво Чехія.

ціна за запитом
Гнучкі шланги

Гнучкі шланги

Шланги для підведення води (теплоносія) для підключення конвекторів та інших радіаторів до системи опалення.

ціна за запитом
Термостат EBERLE 524

Термостат EBERLE 524

Терморегулятор Eberle 524 (IP54), система регулювання типу A1. виробництво Німеччина.

ціна за запитом
Термостат СН-150

Термостат СН-150

Автоматичне регулювання, електронно-програмований термостат, таймер, обмежувач ключ. при низькій температурі теплоносія. Електронний мікропроцесорний хронотермостат (вбудовані конвектори опалення), з можливістю тижневого программірованія. Профілі денних дій в залежності від обраних температур, візуалізовані на гістограмі. Візуалізація на дисплеї: температура навколишнього середовища, температура допоміжного датчика (якщо такий встановлено), вологість навколишнього среди. Великий дисплей з графічним інтерфейсом, який поєднується з шістьма фронтальними кнопками. Візуалізація температури в градусах за Цельсієм або Фаренгейту. Робочі режими: Автоматичний, РІЧНИЙ, HOLIDAY, JOLLY, викл. Функція JOLLY для тимчасового відключення програми на термін до 99 годин. Функція "копіювання" для копіювання програми на наступний день. Функція "день", для переходу до виконання програми наступного дня без копіювання програми поточного. Корекція температури навколишнього середовища від ± 0,1 до ± 4 ° C. Оптимізація часу включення. Запобігання зчеплення насоса. Настінний монтаж, кріпильні отвори на круглих коробках 502-503.

ціна за запитом
Термостат ТН-0482

Термостат ТН-0482

3-х швидкісний, ручний, електронний програмований термостат. Даний термостат являє собою цифровий програмований нагріває або охолоджує контролер. Термостат призначений для нагрівають або охолоджуючих систем.

ціна за запитом
Термостат АВВ серія Танго

Потенціометр MINIB EB-A

• Система управління EB-A; ручне управління швидкості обертання вентилятора. Конвектори Minib не комплектується регулювальної системою за замовчуванням, тому що потреба в подібних системах виникає не завжди, а їх використання суттєво здорожує конструкцію. Терморегулятор для конвектора купується і встановлюється окремо і дозволяє регулювати тепловіддачу конвектора за рахунок зміни швидкості обертання вентилятора.

Складається з двох блоків:

1. Потенціометр в рамці (плавно-ступенч.)

2. Поворотний термостат в рамці.

ціна за запитом
Трансформатор ТТ – 100

Трансформатор ТТ – 100

• 100VA в електромонтажної коробці (175х70х145 мм). Як правило, трансформатор встановлюється не на кожен окремо конвектор, а на групу конвекторів сумарною потужністю. Так виходить істотно дешевше. Розташування трансформаторів - в настановної коробці.

ціна за запитом
Трансформатор ТТ – 240

Трансформатор ТТ – 240

• 240VA в електромонтажної коробці (210х70х165 мм). Трансформатор або перетворювач. Потрібен для того, щоб вбудовані конвектори з вентиляторами працювали.

ціна за запитом
Трансформатор ТТ – 240

Трансформатор ТТ – 300

• 300VA в електромонтажної коробці (255х71х205мм). Для роботи вентиляторів внутрішньо-підлогових конвекторів.

ціна за запитом
СН-110

Термостат СН-110

Термостат СН110 відноситься до числа сучасних приладів і наділений функцією відображення температури в градусах, як за Цельсієм, так і за Фаренгейтом. Терморегулятор оснащений зручним, широким дисплеєм, на якому відображається температура і встановлені функції обладнання, плюс фронтальні кнопки для вибору режиму роботи.

ціна за запитом
Термостат АВВ серія Танго

Термостат АВВ

Термостат АВВ серія Танго. Універсальний термостат з поворотним регулятором температури. З виборчої функцією - вимірює температуру навколишнього середовища або за допомогою виносного датчика температури вимірює температуру підлоги. Діапазон регулювання температури навколишнього середовища: від + 13 ° C до + 27 ° C. Для економічного режиму ручна установка зниження температури: від 2 ° C до 8 ° C. Різниця температур для спрацьовування: 0,25 ° C. Діапазон регулювань температури підлоги: від + 15 ° C до + 48 ° C Для економічного режиму ручна установка зниження температури: від 4 ° C до 16 ° C. Різниця температур для спрацьовування (гістерезис): 0,5 ° C. Датчик температури приєднується до клем 1, 2 термостата. Глибина: 24 мм .Виход: перекидне контакт реле - "сухий контакт"

ціна за запитом

Найкращий вибір

На ринку велика кількість внутрішньопідлогових конвекторів, одні дорожче, інші дешевше. Не підготовленому покупцеві важко розібратися у всіх тонкощах даного товару. Наші фахівці зобов'язуються надати Вам три різні варіанти підбору конвекторів з таких цінових сегментів:

  • Premium
  • Standart
  • Econom

З аргументованими перевагами і недоліками кожного варіанту!

Для цього залиште заявку:

  • Тел. +380 44 360-52-29
  • Тел. +380 95 483-05-47
  • Email: svit-konvektoriv@ukr.net

Консультація

Для отримання консультації. Якщо Ви не знайшли необхідної інформації, обов'язково зв'яжіться з нашими менеджерами за тел: +38 095 483-05-47 і задайте необхідні питання. Фахівці нашої компанії із задоволенням дадуть відповідь на Ваші питання.

Індивідуальна знижка

При наявності плану, заявки, специфікації або готового рахунку, відправляйте її на наш Email: svit-konvektoriv@ukr.net, і ви отримаєте у відповідь гідну пропозицію з максимальною знижкою.