Korado

korado logo


Ціна від 99 до 899 €

Korado - чеська компанія, яка з 1965 року почала активну виробництво опалювальної техніки для дому. З початку своєї діяльності виробник робив ухил на панельні радіатори, а сьогодні Корадо робить ухил на конвектори опалення. Дана продукція експортується практично в усі країни Європейського Союзу, в тому числі в нашу країну.

Завод Корадо вважається одним з високотехнологічних в Європі, завдяки впровадженню сучасних технологій у виробництво радіаторів опалення. Асортимент Корадо налічує: внутрішньопідлогові конвектори, настінні конвектори, підлогові конвектори.

Лінійка конвекторів може працювати в двох режимах конвекції: природна і примусова. У першому випадку виключено використання вентилятора в системі, що робить агрегат більш економічним, але його варто використовувати в невеликих приміщеннях. Що стосується примусової конвекції, то тут запроваджено вентилятор, який на порядок швидше і могутніше виконує регулювання температури.


 • Ширина (мм): 90, 110, 150,
  190, 300, 450;
  Висота (мм): 160, 200, 280,
  340, 420;
  Довжина (мм): від 800 до 3000 мм
  з кроком 200 мм.
 • Ширина (мм): 175, 205, 245,
  305, 355, 410;
  Висота (мм): 70, 80,
  90, 110;
  Довжина (мм): від 800 до 2800 мм
  з кроком 400 мм.
 • Ширина (мм): 200, 340;
  Висота (мм): 110, 130;
  Довжина (мм): від 800 до 2800 мм
  з кроком 400 мм.
 • Декоративні решітки для конвекторів Корадо. Широкий асортимент.

 • Комплектуючі для конвекторів Корадо: термостати, модулі, термоголовки.

Завдяки використанню виробником високих технологій і якісних матеріалів у виробництві кліматичної техніки, він домігся високих результатів на світовому ринку. Автоматизоване виробництво і чеська відповідальність до якості разом створюють унікальний продукт.

Конвектори Корадо відмінно справляються із завданням ефективно прогріти приміщення. Техніка здатна працювати в низькотемпературних системах і працювати способом водяного опалення. Надійність - головний фактор, який об'єднує всю лінійку конвекторів даної компанії.

korado koraflex banner

Внутрішньопідлогові конвектори Koraflex FK - найпопулярніша лінійка, яка вбудовується в систему гарячого водопостачання. Дана техніка підійде для приміщень з панорамними або вітражними віконними системами, а також там, де потрібно ефективно протистояти підвищеної вологості і негативних температур. Внутрипідложні конвектори від Корадо можна вільно встановити не тільки в вітальню, але і в дитячу, ванну, спальню, офіс і в будь-якому іншому приміщенні, де важливо зберегти максимальну тишу. Прилад працює практично безшумно, тому ви можете бути впевнені в повноцінному комфорті.

Лінійка вбудованих в підлогу конвекторів Корадо FK доступна в таких форматах:

 • Economic - конвектори мають сталевий короб, який пофарбований в чорну лакову фарбу.
 • Excluisive - додатково до сталевого корпусу додається мідно-алюмінієвий теплообмінник, який також пофарбований у чорний колір.
 • Inox - корпус з нержавіючої сталі доповнюється теплообмінником.
 • Basic - короб з оцинкованої сталі, верх без рамки, нефарбований теплообмінник.
 • InPool - короб з нержавіючої сталі AISI 316, нефарбований теплообмінник (для вологого середовища).

Фото Korado

View the embedded image gallery online at:
https://svit-konvektoriv.com.ua/korado#sigProId6be16e4215

Найкращий вибір

На ринку велика кількість внутрішньопідлогових конвекторів, одні дорожче, інші дешевше. Не підготовленому покупцеві важко розібратися у всіх тонкощах даного товару. Наші фахівці зобов'язуються надати Вам три різні варіанти підбору конвекторів з таких цінових сегментів:

 • Premium
 • Standart
 • Econom

З аргументованими перевагами і недоліками кожного варіанту!

Для цього залиште заявку:

 • Тел. +380 44 360-52-29
 • Тел. +380 95 483-05-47
 • Email: svit-konvektoriv@ukr.net

Консультація

Для отримання консультації. Якщо Ви не знайшли необхідної інформації, обов'язково зв'яжіться з нашими менеджерами за тел: +38 095 483-05-47 і задайте необхідні питання. Фахівці нашої компанії із задоволенням дадуть відповідь на Ваші питання.

Індивідуальна знижка

При наявності плану, заявки, специфікації або готового рахунку, відправляйте її на наш Email: svit-konvektoriv@ukr.net, і ви отримаєте у відповідь гідну пропозицію з максимальною знижкою.