Minib

minib logo


Ціна від 193 до 1462 €

Чеський виробник Minib є одним з провідних на ринку систем опалення. Сьогодні організація виготовляє обладнання для тридцяти європейських країн. Уже понад 20 років систематично оновлюються виробничі технології, регулярно здійснюються фінансові вкладення в особистий розвиток і проектування для забезпечення інноваційних технічних і естетичних версій.

Конвектор Minib є продуктивним, економним, сучасним і естетичним пристроєм опалення. Пристосування економлять корисну площу в просторі і підкреслюють дизайн інтер'єру. Агрегати поглинають холодне повітря в теплообмінник і повертають його підігрітим назад в приміщення. З метою охолодження застосовується зворотний принцип роботи. Низьке споживання джерела для миттєвого опалення забезпечує значну економію енергії. Конвектори Minib є безпечними і відрізняються сучасним дизайном.

Розробники впроваджують кращі матеріали для виготовлення приладів: короби - з нержавіючої сталі, не схильні до корозійних процесів, теплообмінник - з міді, а також додаткових алюмінієвих пластин. Такий підхід до виробництва дозволяє створити практично ідеальну систему з відмінними характеристиками тепловіддачі.

 • Ширина (мм): 243, 303, 420;
  Висота (мм): 80, 105, 125, 180, 300;
  Довжина (мм): 900, 1000, 1250, 1500,
  1750, 2000, 2500, 3000;


 • Ширина (мм): 106, 161, 164, 243,
  303, 340, 380;
  Висота (мм): 50, 80, 85, 110, 125,
  132, 147, 150;
  Довжина (мм): від 750 до 3000 з шагом 250 мм;
 • Декоративні решітки для конвекторів Мініб. Широкий асортимент.
 • Комплектуючі для конвекторів Мініб: термостати, модулі, термоголовки.
Компанія MINIB, a.s. є власником сертифікату ISO 9001: 2009 та багатьох промислових зразків і патентів. Випробування комплектного асортименту продукції проводяться в незалежній акредитованій випробувальній камері, відповідно до європейського стандарту EN 442-2, що дозволяє гарантувати заявлені показники потужності опалення та охолодження.

Виробництво МІНІБ виготовляє понад 70 видів конвекторів. Споживачі можуть вибрати для себе оптимальний варіант конвекторів під будь-який стиль інтер'єру. Головні плюси виробів - це ефективність, сучасність, економія води, місця і енергії, стильний зовнішній вигляд. Економія енергії здійснюється завдяки низькій витраті теплового джерела з метою миттєвого обігріву. Невелике використання води гарантує також мале споживання енергії для її обігріву. Крім перерахованих вище переваг, варто підкреслити велику динаміку обігріву. Економія простору - це також важливий фактор.

minib konvektor banner

Пристрої не псують стиль в інтер'єрі, характеризуються сучасним стилем, а також завдяки невеликой напрузі, є надійними і абсолютно безпечними. Метою організації Мініб є задоволення індивідуальних запитів споживачів і виробництво пристроїв з урахуванням їх побажань. Торгова марка Minib створює високий рівень комфорту для своїх клієнтів. Легкий монтаж і обслуговування всіх моделей, що випускаються. Для кожної окремої моделі представлений величезний вибір комплектуючих елементів. Обладнання від виробника Мініб має безліч нагород вітчизняного та міжнародного рівня.

Внутрішньопідлогові водяні конвектори опалення Minib поділяються на пристрої з природним типом циркуляції і з примусовим. Вироби з природною конвекцією функціонують методом природного руху повітряних мас. Такі прилади експлуатуються, в основному, для додаткового джерела тепла. Конструкції функціонують безшумно. Агрегати опалення, що працюють методом примусової конвекції, збільшують повітряний потік за допомогою роботи вентилятора, завдяки чому збільшується теплова продуктивність виробів в кілька разів. Конвектори Minib застосовуються в якості основного і додаткового джерела тепла там, де необхідно використовувати обладнання з великим рівнем потужності.

Внутрипідложні конвектори Minib не потребують особливого догляду. Вони вимагають лише періодичного видалення бруду всередині конструкції за допомогою пилососа і протирання поверхонь за допомогою вологої тканини. З метою виключення ушкоджень декоративного оформлення агрегатів опалення, заборонено використання абразивних засобів.

Установка конвекторів виконується кваліфікованими фахівцями. Регулюються прилади декількома методами. Вироби, які оснащені вентиляторами, регулюються спеціально терморегуляторами, що дуже зручно для приватних будівель. Пристрої з примусовою конвекцією управляються за допомогою термостата, який керує роботу вентилятора, виконуючи його включення і виключення і контролюючи швидкість обертання.

Конвектори Мініб - це не тільки високоефективне тепло, а й унікальна можливість замовити опалювальний виріб будь-якого розміру і форми. Буде це радіус, або потрібно зробити конвектор під кутом. Все це здійснимо якщо ви зупините свій вибір на конвекторі minib купити який зможете в нашій компанії. Ми гарантуємо якісний підбір враховуючи всі ваші побажання.

Сертифікати

View the embedded image gallery online at:
https://svit-konvektoriv.com.ua/minib#sigProId1a3a42cbe3

Фото Minib

View the embedded image gallery online at:
https://svit-konvektoriv.com.ua/minib#sigProId6ff5e88abb

Відео

Найкращий вибір

На ринку велика кількість внутрішньопідлогових конвекторів, одні дорожче, інші дешевше. Не підготовленому покупцеві важко розібратися у всіх тонкощах даного товару. Наші фахівці зобов'язуються надати Вам три різні варіанти підбору конвекторів з таких цінових сегментів:

 • Premium
 • Standart
 • Econom

З аргументованими перевагами і недоліками кожного варіанту!

Для цього залиште заявку:

 • Тел. +380 44 360-52-29
 • Тел. +380 95 483-05-47
 • Email: svit-konvektoriv@ukr.net

Консультація

Для отримання консультації. Якщо Ви не знайшли необхідної інформації, обов'язково зв'яжіться з нашими менеджерами за тел: +38 095 483-05-47 і задайте необхідні питання. Фахівці нашої компанії із задоволенням дадуть відповідь на Ваші питання.

Індивідуальна знижка

При наявності плану, заявки, специфікації або готового рахунку, відправляйте її на наш Email: svit-konvektoriv@ukr.net, і ви отримаєте у відповідь гідну пропозицію з максимальною знижкою.