ТМ Конвектор

konvektor kirovograd logo


Ціна від 84 до 1019 €

Опалювальні конвектори від торгової марки Конвектор Кіровоград - це високоякісні агрегати вітчизняного виробництва. Інноваційні технології, першокласне якість матеріалів і виробництва, величезний вибір моделей, швидке виготовлення - все це характеристики продукції нашого бренду. Завдяки цим якостям, торгова марка веде успішну конкурентну боротьбу з іноземними компаніями. Сучасні будови, інтер'єр яких передбачає великі панорамні вікна в підлогу, скляні фасади і т.д., вимагають розміщення нестандартних систем опалення.

Внутрішньопідлогові конвектори від торгового бренду Конвектор Кіровоград з легкістю вирішують це питання. Пристрої впроваджуються в стяжку підлоги, так як через естетичних і фізичних особливостей установка радіаторів стандартного типу недоречна. Конструкції не тільки обігрівають і охолоджують приміщення, але і є зовні дуже привабливими за рахунок стильною решітки, що робить конвектори частиною дизайну інтер'єру приміщення.

Величезна популярність конвекторів від вітчизняного виробника пояснюється високою якістю виробництва і обладнання. При цьому вартість приладів в рази нижче іноземних моделей. Завдяки якості продукції, що випускається, конвектори вітчизняної марки отримали визнання не тільки на Україні, але і за зарубіжних ринках.

Компанія Кіровоградський конвектор вирішує будь-які завдання, пов'язані з сучасним опаленням.

 • Ширина (мм): 240, 306, 390
  Висота (мм): 85, 125
  Довжина (мм): від 1000 до 3000
  з шагом 250 мм
 • Ширина (мм): 160, 280, 306, 390
  Висота (мм): 75, 85, 120, 180
  Довжина (мм): від 1000 до 3000
  з шагом 250 мм
 • Декоративні решітки для конвекторів Кіровоград. Широкий асортимент вибору.
 • Комплектуючі для конвекторів Кіровоград: термостати, модулі, термоголовки.

Особливості конвекторів Кіровоград

 • Обігрів приміщення виробляється дуже швидко за рахунок малого обсягу теплоносія і високу тепловіддачу.
 • Істотна економія енергоресурсів: для обігріву приміщення потрібно в 10 разів менше обсягу теплоносія, ніж в звичайному обігрівачі.
 • Можливості інтегрування в систему «Розумний будинок».
 • Завод виробляє обігрівальні прилади водяного опалення з 2003 року.
 • Інноваційні технології у виготовленні опалювальних приладів дозволили отримати максимальну тепловіддачу.
 • Використання безпечної напруги живлення вентиляторів 12 Вольт.
 • Захисна декоративна решітка органічно впишеться в будь-який інтер'єр і задовольнить найвищим вимогам.
 • Прилад перешкоджає утворенню конденсату на вікнах.

Конвектора підвищеної потужності:

Конвектора підвищеної потужності - опалювальні прилади вмонтовуються в підлогу. Оснащені малошумним вентилятором шведського виробництва. Мають високу продуктивність і компактні розміри.

Конвектори з примусовим обдувом в своїй конструкції мають таку деталь, як вентилятор. Тому повітрообмін в приміщенні відбувається набагато швидше, ніж з радіатором з природною вентиляцією.

Короб вбудованого в підлогу фанкойла виготовляється з якісної нержавіючої сталі, товщина її становить 1 мм. Також може бути виконаний з дубового масиву товщиною 8 мм. Теплообмінник виготовляється з двох елементів - труба, яка відлита з червоної міді, діаметр її складає 22 мм і алюмінієві пластини, які насаджуються на трубу методом «опресовування» і створюють ефект «оребриванія». Тангенціальні вентилятори, якими забезпечені фанкойли, працюють від напруги в 12 В. Для управління ними рекомендуємо встановити регулювальник - термостат або терморегулятор. Мінімальні стандартні параметри конвектора - глибина 85 мм, ширина 240 мм. Якщо ви бажаєте замовити конвектор під індивідуальні параметри - немає нічого неможливого для виробника «Конвектор».

Рівень шуму від конвектора не перевищує 35 Дб, що можна порівняти з шепотом людини. Для порівняння - системний блок комп'ютера працює майже в два рази голосніше. Безсумнівно, шумовий показник залежить від темпу обертання лопатей вентилятора. Якщо встановити регулятор на позначку «природна вентиляція», конвектор буде працювати зовсім безшумно, так як вентилятор в такому випадку вимкнений.

Строк гарантії на елементи конвектора становить:

 • П'ять років гарантії виробник надає на герметичність теплообмінника;
 • П'ятнадцять років - захист від корозійного руйнування короба;
 • Один рік гарантії на додаткові деталі (регулятори і так далі).

Конвектора природна конвекція:

Конвектора природна конвекція - опалювальні прилади вмонтовуються в підлогу. Максимальна надійність в силу відсутності обертових частин. Низька вартість, повна відсутність шуму, для найвимогливіших клієнтів.

Конвектори з примусовою конвекцією досить популярна модель обігрівача на сучасному ринку опалювальної техніки. Принцип їх роботи полягає в природному повітрообміні. Повітря нагрівається в теплообміннику і виганяється наверх за допомогою спеціальних пластин. На його місце відразу ж надходить холодне повітря, і процес починається заново. З огляду на відсутність вентилятора, повітрообмін проходити трохи повільніше, ніж з таким, але завдяки хорошій теплової потужності, якісним матеріалам і використанню новітніх технологій у виготовленні конвектора, інженерам «Конвектор» вдалося досягти відмінної теплопередачі.

Основні рекомендації по експлуатації конвектора без вентилятора:

 • Для установки приладу варто звернутися за допомогою до фахівця, який допоможе визначити тип підключення конвектора - до автономної або центральної системи подачі води.
 • Рекомендуємо вам придбати такий елемент, як декоративна захисна решітка, для забезпечення радіатора від влучень сторонніх предметів.
 • Один раз в три-чотири тижні варто протирати теплообмінник від забруднень за допомогою сухої серветки або побутового пилососа.
 • Виконуйте перевірку всіх кранів і гнучких шлангів не менше, ніж раз на три роки.
 • Уникайте блокування грати меблями та іншими сторонніми предметами, повинен бути вільний потік повітря для усунення зниження тепловіддачі.

Такі конвектори додадуть вашому будинку завершеність і стиль та дозволять гармонійно інтегрувати їх в інтер'єр вашого будинку.

Найкращий вибір

На ринку велика кількість внутрішньопідлогових конвекторів, одні дорожче, інші дешевше. Не підготовленому покупцеві важко розібратися у всіх тонкощах даного товару. Наші фахівці зобов'язуються надати Вам три різні варіанти підбору конвекторів з таких цінових сегментів:

 • Premium
 • Standart
 • Econom

З аргументованими перевагами і недоліками кожного варіанту!

Для цього залиште заявку:

 • Тел. +380 44 360-52-29
 • Тел. +380 95 483-05-47
 • Email: svit-konvektoriv@ukr.net

Консультація

Для отримання консультації. Якщо Ви не знайшли необхідної інформації, обов'язково зв'яжіться з нашими менеджерами за тел: +38 095 483-05-47 і задайте необхідні питання. Фахівці нашої компанії із задоволенням дадуть відповідь на Ваші питання.

Індивідуальна знижка

При наявності плану, заявки, специфікації або готового рахунку, відправляйте її на наш Email: svit-konvektoriv@ukr.net, і ви отримаєте у відповідь гідну пропозицію з максимальною знижкою.