Isan решітки

isan reshitki


Ціна від 60 до 1610 €

Декоративні решітки на внутрішньопідлогові конвектори Isan - багатофункціональний елемент, який точно має бути у будь-якого користувача таким обладнанням. Вони виконують відразу дві функції: захисну - захищають внутрішню конструкцію від пошкоджень (теплообмінник, алюмінієві пластини, вентилятор), а також є функціональним елементом в інтер'єрі будь-якого приміщення. Чеський виробник відповідально ставиться до створення решіток, використовуючи найякісніші матеріали.

Вибрати грати можна з декількох варіантів - алюмінієві моделі, дерев'яні та решітки з нержавіючої сталі. Цікаво, що виробник не замикається на конкретних колірних рішеннях. Крім стандартних бронзового, чорного, білого та інших кольорів виробник пропонує замовити декоративну решітку Ісан в будь-якому кольорі з палітри RAL.

Алюмінієві поперечні решітки, рулонні

Алюмінієві лінійні решітки, які не рулонні

Дерев'яні рулонні решітки

Рулонні решітки з нержавіючої сталі

Обвідна прикривающа планка

Найкращий вибір

На ринку велика кількість внутрішньопідлогових конвекторів, одні дорожче, інші дешевше. Не підготовленому покупцеві важко розібратися у всіх тонкощах даного товару. Наші фахівці зобов'язуються надати Вам три різні варіанти підбору конвекторів з таких цінових сегментів:

  • Premium
  • Standart
  • Econom

З аргументованими перевагами і недоліками кожного варіанту!

Для цього залиште заявку:

  • Тел. +380 44 360-52-29
  • Тел. +380 95 483-05-47
  • Email: svit-konvektoriv@ukr.net

Консультація

Для отримання консультації. Якщо Ви не знайшли необхідної інформації, обов'язково зв'яжіться з нашими менеджерами за тел: +38 095 483-05-47 і задайте необхідні питання. Фахівці нашої компанії із задоволенням дадуть відповідь на Ваші питання.

Індивідуальна знижка

При наявності плану, заявки, специфікації або готового рахунку, відправляйте її на наш Email: svit-konvektoriv@ukr.net, і ви отримаєте у відповідь гідну пропозицію з максимальною знижкою.