Kermi

kermi logo


Ціна від 180 до 2427 €

Внутрішньопідлогові конвектори Kermi Ascotherm eco - універсальне рішення для будь-яких приміщень. Розробники конвекторів Кермі створюють свої моделі, крокуючи в ногу з інноваціями в дизайні інтер'єру, тому фахівці всього світу виділяють їх продукція, як новаторську, яка поєднуватиме в собі естетично красивий зовнішній вигляд і надійну функціональність. Більше не потрібно ламати голову над проблемою як опалювати приміщення, де стіни скляні, так щоб це було непомітно. Конвектори швидко і легко монтуються в підлогу, таким чином, залишаються непомітними для неозброєного ока.

Високоякісна конструкція виготовлена з найкращих матеріалів: корпус - з нержавіючої сталі, теплообмінник - з міді в комбінації з алюмінієвими пластинами. Бренд пропонує асортимент моделей з природною і примусовою конвекцією.

Також важливо, що ціни на внутрішньопідлогові конвектори Kermi відрізняються демократичністю. Це один з найдоступніших брендів в Європі і Україні.

Конвективний спосіб обігріву - це найкращий спосіб для опалення приміщень з великою площею скління. Конвектор нагріває саме повітря, а його корпус або декоративна решітка нагріваються тільки до безпечного рівня. Це служить великим плюсом, так як не потрібно буде переживати про те, що можна обпектися від прилада або пошкодити меблі. Водяні конвектори опалення Кермі завдяки своїй високій тепловіддачі, створюють ефективну теплову завісу, яка захистить приміщення від холодного повітря, яке проникає з вулиці. Так само, конвектори Kermi допоможуть запобігти появи конденсату на вікні.

Спеціальне виконання конвекторів:

kermi конвектор фото 1 kermi конвектор фото 2 kermi конвектор фото 3 kermi конвектор фото 4
Модель з косим зрізом Модель дугоподібної форми Модель кутовий форми Модель з виїмкою

Внутрішньопідлогові конвектори Kermi, переваги і технічні особливості:

 • Універсальність виробу полягає в тому, що вони можуть виконувати в приміщенні три функції, в залежності від виконання: вентиляцію, охолодження та опалення;
 • Величезний асортимент різних моделей, де можна підібрати підходящий виріб для навіть самого нестандартного дизайну. Наприклад, конвектори Kermi у вигляді радісних або кутових виробів;
 • Розробник надає два типи конвекторів: з природною циркуляцією повітря і з примусовою;
 • Простота і висока швидкість монтажу властива буквально кожного виробу. Професійні будівельники за лічені години виконують монтаж внутрішньо-підлогових конвекторів;
 • Висока якість і великий термін експлуатації виробу гарантується виробником, завдяки подвійному тестування конвекторів. Таких високих показників виробник домігся за рахунок використання надійних, перевірених досвідом матеріалів, а також завдяки використанню інноваційного верстатного обладнання.

konvektor-kermi

Внутрішньопідлогові конвектори Кермі - це широкий вибір приладів опалення, що вбудовуються в підлогу, які приємно дивують своєю розмірної лінійкою. Безліч монтажних розмірів дозволять втілити будь-яку архітектурну ідею, але це не єдина причина чому ці диво-конвектори підходять в найрізноманітніші будівлі.

Конвектор Кермі можуть бути виконані нестандартної форми. Це можуть бути радіусні або конвектори під будь-яким кутом. Цим Kermi конвектор ціна якого теж відповідає його характеристикам, завоював прихильність багатьох архітекторів, дизайнерів, будівельних компаній, і, безсумнівно, людей, які вітають незвичайний підхід до інтер'єру свого котеджу або квартири.

Сертифікати

View the embedded image gallery online at:
https://svit-konvektoriv.com.ua/kermi#sigProId0088324f3a

Фото Kermi

View the embedded image gallery online at:
https://svit-konvektoriv.com.ua/kermi#sigProIdd3cd5ca433

Найкращий вибір

На ринку велика кількість внутрішньопідлогових конвекторів, одні дорожче, інші дешевше. Не підготовленому покупцеві важко розібратися у всіх тонкощах даного товару. Наші фахівці зобов'язуються надати Вам три різні варіанти підбору конвекторів з таких цінових сегментів:

 • Premium
 • Standart
 • Econom

З аргументованими перевагами і недоліками кожного варіанту!

Для цього залиште заявку:

 • Тел. +380 44 360-52-29
 • Тел. +380 95 483-05-47
 • Email: svit-konvektoriv@ukr.net

Консультація

Для отримання консультації. Якщо Ви не знайшли необхідної інформації, обов'язково зв'яжіться з нашими менеджерами за тел: +38 095 483-05-47 і задайте необхідні питання. Фахівці нашої компанії із задоволенням дадуть відповідь на Ваші питання.

Індивідуальна знижка

При наявності плану, заявки, специфікації або готового рахунку, відправляйте її на наш Email: svit-konvektoriv@ukr.net, і ви отримаєте у відповідь гідну пропозицію з максимальною знижкою.