Kampmann комплектація

kampmann komplekt


Ціна від 12 до 154 €

Для регулювання опалювальних систем Kampmann. спеціально розробили блок управління KaController. Цей високотехнологічний пристрій втілює в собі всі сучасні тенденції в сфері опалювальних приладів, і задовольняє вимоги нинішнього споживача. Блок KaController дає встановлювати потрібну в приміщенні температуру і автоматично її підтримувати.

Виробник Kampmann представляє блок управління KaController в двох варіаціях, які взаємозамінні. Одна з модифікацією є пристроєм з однокнопочним управлінням, в якому не передбачені бічні клавіші. У ньому відображається інформація щодо кількості обертів вентиляторів, вибрані настройки температури. Другий варіант KaController - прилад з бічними кнопками, який дає можливість здійснити вибір різних опцій меню (температура, час, таймер і ін.)

Також бренд пропонує цілий ряд сенсорних і програмованих термостатів. Для більш зручного та легкого монтажу - запірний зворотний клапан з латуні. Таким чином, з комплектуючими і додатковим обладнанням Kampmann можна досягти максимальної зручності використання конвекторів.

KaController з однокнопочним управлінням

KaController з однокнопочним управлінням

KaController з бічними функціональними клавішами

KaController з бічними функціональними клавішами

для швидкого доступу до налаштування вентилятора, режимам експлуатації, економічному режиму, встановлення часу і функції таймера, в іншому аналогічний типу 196003210001

Датчик температури в приміщенні

Датчик температури в приміщенні

для монтажу на стіну, IP30, для відкритого монтажу, колір білий RAL 9010, в якості альтернативи температурному датчику в KaController

KaControl Touch SEL

KaControl Touch SEL

Сенсорна панель для управління кліматом в максимум 24 приміщеннях або температурних зонах. Корпус для фронтального монтажу. Для кожного приміщення / зони необхідна серійна карта RS485, артикул 196003260101

KaControl-Tableau SEL без BACnet и с BACne

KaControl-Tableau SEL без BACnet и с BACne

Встановлюється на стіну корпусі, з необхідними для підключення проводами, з пультом управління для централізованого управління пристроями KaControl за допомогою серійної шини (ModBus); для інтеграції до 24 пристроїв (з'єднаних з ModBus) (на вибір з максимум 6 об'єктами BACnet в мережі BACnet / IP)

Кімнатний термостат з датчиком частоти обертання

Кімнатний термостат з датчиком частоти обертання

У плоскому корпусі для настінного кріплення, колір білий, з зворотнім ходом для плавного паралельного регулювання. Настройка температури в приміщенні і попередня настройка числа обертів за допомогою обертової кнопки.

Кімнатний термостат

Кімнатний термостат

привабливий плоский корпус для відкритого монтажу; зі зворотнім зв'язком; рекомендується прихований монтаж Ø 55 мм.

з попереднім налаштуванням, з латуні, прохідний, гидродинамична оптимізована малошумна конструкція зі шпинделем з нержавіючої сталі і подвійним кільцем ущільнювача; призначений для Katherm NX з сервоприводом, тип 194000146905 Макс. робоча температура 120 ° C Макс.робочий тиск 10 бар

Запірний зворотний клапан 1/2“, прохідний

Запірний зворотний клапан 1/2“, прохідний

корпус з нікельованої латуні, з кільцем ущільнювача Макс.робоча температура 120 ° C Макс.робочий тиск 10 баp.

Кімнатний термостат, тип 194000146927

Кімнатний термостат, тип 194000146927

для прихованого монтажу, захисне покриття і рама білого кольору, перемикач Вимкнути / Увімкнути з підсвічуванням, зі зворотним зв'язком і додатковим режимом перемикання для зниження температури в нічний час (4 K) за допомогою таймера.

Програмований термостат, тип 194000146910

Програмований термостат, тип 194000146910

Комбінація таймера і кімнатного термостата, настройка тижневого і кімнатного термостата, настройка температури повітря в приміщенні і зниження температури. Можливість включення функції «Party". Можлива постійна настройка денної і нічної температури.

Програмований термостат, тип 194000146933

Програмований термостат, тип 194000146933

Комбінація кімнатного і програмованого термостата, для прихованого монтажу, захисне покриття і рамка білого кольору, великий дисплей для відображення заданого і фактичного значення, управління за допомогою чотирьох кнопок для настройки денної і тижневої програми, режим Party, захист від заморожування, попередня настройка підбір програм з автоматичним настроюванням роботи в режіе «Літо / Зима», макс. 9 варіантів часу на кожен день.

Термоелектричний сервопривід 230 В

Термоелектричний сервопривід 230 В

Споживана потужність близько 5 Вт, Довжина з'єднувального кабелю близько 1900 мм Загальна висота 69 мм, діаметр 42 мм Різьбове з'єднання 30 x 1,5 мм.

Відео про Kampmann комплектацію

Найкращий вибір

На ринку велика кількість внутрішньопідлогових конвекторів, одні дорожче, інші дешевше. Не підготовленому покупцеві важко розібратися у всіх тонкощах даного товару. Наші фахівці зобов'язуються надати Вам три різні варіанти підбору конвекторів з таких цінових сегментів:

  • Premium
  • Standart
  • Econom

З аргументованими перевагами і недоліками кожного варіанту!

Для цього залиште заявку:

  • Тел. +380 44 360-52-29
  • Тел. +380 95 483-05-47
  • Email: svit-konvektoriv@ukr.net

Консультація

Для отримання консультації. Якщо Ви не знайшли необхідної інформації, обов'язково зв'яжіться з нашими менеджерами за тел: +38 095 483-05-47 і задайте необхідні питання. Фахівці нашої компанії із задоволенням дадуть відповідь на Ваші питання.

Індивідуальна знижка

При наявності плану, заявки, специфікації або готового рахунку, відправляйте її на наш Email: svit-konvektoriv@ukr.net, і ви отримаєте у відповідь гідну пропозицію з максимальною знижкою.