Isan

isan logo


Ціна від 100 до 1500 €

ISAN - внутрішньопідлогові конвектори та радіатори, мають більш ніж 60-ти річну історію. Компанія ISAN Radiátory s.r.o. - найбільший виробник трубчастих радіаторів для ванних кімнат в Чеській республіці. Лінійка приладів опалення даного виробника настільки різноманітна, що ви зможете підібрати собі обігрівач для кожної кімнати окремо, при самому вимогливому інтер'єрі. Велика частина продукції ISAN експортується, переважно, в країни Євросоюзу.

Обов'язковою умовою є екологічне виробництво, максимально враховує вимоги до захисту навколишнього середовища. Контроль виробництва забезпечується в системі ISO 9001: 2008. Всі опалювальні прилади виконують вимоги сертифікації, що діє в рамках законодавства окремих країн так, щоб вони відповідали всім стандартам.

Проекти компанії ISAN Radiátory s.r.o. за останні роки включають в себе як житлові будівлі, громадські будівлі, торгові центри, готелі, приватні будинки для окремих сімей, так і зимовий стадіон, басейн, автобусний вокзал, театри, спортивні ареали, а також ботанічний сад.

Внутрішньопідлогові конвектори ISAN мають багаторічну позитивну історію, яка надає їм все більшої і більшої популярності. Конвектори підходять для приміщень з великими скляними стінами. Вони встановлюються в комерційних і адміністративних будівлях, торгових центрах, вестибюлях та інших громадських місцях. Вони також поширені в житлових будинках, в яких використовуються для обігріву житлових кімнат, коридорів, залів, зимових садів і басейнів.

isan konvektor banner

Вбудовані в підлогу конвектори, радіатори та інші обігрівачі торгової марки ISAN експлуатуються дуже легко. Для кожного конвектора додається гарантійний лист, інструкція для установки і експлуатації. Основні моменти, що треба знати, це правильне підключення і регулярне прибирання. Гарантія буде діяти тільки тоді, коли обігрівачі будуть встановлені без порушень умов, і тільки у виконанні фахівців.

Гарантія:

 • Мідно-алюмінієвий теплообмінник: 10 років.
 • Короб з оцинкованої сталі: 10 років.
 • Запірна арматура: 5 років.
 • Модуль конвектора: 2 роки.
 • Тангенціальний вентилятор: 2 роки.

Декоративна решітка вбудованого в підлогу конвектора Ісан може бути алюмінієва, дерев'яна, а також з нержавіючої сталі. Грати з алюмінію і сталеві бувають поперечні, і поздовжні. Фарбування здійснюється в будь-який колір з палітри RAL.

Вирішивши купити внутрішньопідлоговий конвектор Ісан, можете звернутися за допомогою в нашу компанію. У нас представлений широкий асортимент опалювальної техніки від чеського концерну. Якісний і надійний конвектор Чехія - це опалювальний пристрій від Isan.

Сертифікати

View the embedded image gallery online at:
https://svit-konvektoriv.com.ua/isan#sigProId30fc3ac513

Фото ISAN

View the embedded image gallery online at:
https://svit-konvektoriv.com.ua/isan#sigProIdba75ee75f8

Відео

Найкращий вибір

На ринку велика кількість внутрішньопідлогових конвекторів, одні дорожче, інші дешевше. Не підготовленому покупцеві важко розібратися у всіх тонкощах даного товару. Наші фахівці зобов'язуються надати Вам три різні варіанти підбору конвекторів з таких цінових сегментів:

 • Premium
 • Standart
 • Econom

З аргументованими перевагами і недоліками кожного варіанту!

Для цього залиште заявку:

 • Тел. +380 44 360-52-29
 • Тел. +380 95 483-05-47
 • Email: svit-konvektoriv@ukr.net

Консультація

Для отримання консультації. Якщо Ви не знайшли необхідної інформації, обов'язково зв'яжіться з нашими менеджерами за тел: +38 095 483-05-47 і задайте необхідні питання. Фахівці нашої компанії із задоволенням дадуть відповідь на Ваші питання.

Індивідуальна знижка

При наявності плану, заявки, специфікації або готового рахунку, відправляйте її на наш Email: svit-konvektoriv@ukr.net, і ви отримаєте у відповідь гідну пропозицію з максимальною знижкою.