Hitte

hitte logo


Ціна від 350 до 1155 €

Hitte - чеська компанія, яка вже багато десятиліть займається виробництвом кліматичної техніки для дому, особливо конвекторів. Західноєвропейські стандарти дуже вдало інтегровані в роботу радіаторів від Хітте. Компанія приділяє велику увагу сучасним технологіям, тому її техніка має стильний дизайн і велику потужність.

Внутрішньопідлогові конвектори даного виробника дозволять обігріти приміщення і відчутно зменшити витрати на енергоресурси. Асортимент компанії Хітте розроблений не тільки для житлових приміщень, а й офісних, комерційних і інших форматів. В основі роботи опалювальних конвекторів вбудований фізичний процес конвекції. Це дозволяє ефективно боротися з холодом і вологістю в приміщенні, створюючи комфортний мікроклімат.

Теплообмінник продуктів Hitte виготовляється з кращих теплопровідних матеріалів на основі міді, алюмінію і латуні. Конвектори Hitte підлягають гарантійному обслуговуванню в разі виявлення дефектів. Ви можете бути впевнені в якісній збірці конвектора і його безперебійної роботи.

Моделі внутрішньопідлогових конвекторів Hitte:

Standart - агрегат складається з сталевого короба, теплообмінника з міді і алюмінію, зверху закріплена декоративна решітка, яка доступна в широкій лінійці матеріалів і забарвлень. Даний формат конвекторів оптимальний для будь-якого формату помещень з сухим середовищем, навіть там, де встановлені французькі вікна.

Wet - Даний конвектор призначений для роботи у вологому середовищі, тому відрізняється високою стійкістю від корозії. Короб виконаний з нержавіючої сталі, теплообмінник з міді і алюмінію, зверху розміщена декоративна решітка, а також доступний дренаж. Рекомендуємо розглядати решітку з алюмінію, так як вона найкраще протистоїть волозі.

hitte konvektor banner

Переваги конвекторів Hitte:

  • Ергономічний дизайн. Лінійка конвекторів від Хітті виконана за останнім словом інженерної майстерності. Дизайн техніки вдало впишеться в будь-який інтер'єр. Доступна широка лінійка форматів конвекторів за індивідуальними проектами.
  • Надійність. Пристрої працюють з високою ефективністю, за рахунок якісної комплектації і високих технологій.
  • Економія. Компанія Хітті робить упор на екологічність та енергоефективність своєї техніки. Її ідеально купувати в формат екобудинок, розумний-будинок і просто в будь-яке житлове приміщення.
  • Гарантія якості.

Ви можете бути впевнені в якісній збірці конвектора і його безперебійної роботи.

Фото Hitte

View the embedded image gallery online at:
https://svit-konvektoriv.com.ua/hitte#sigProId19aa844c9d

Найкращий вибір

На ринку велика кількість внутрішньопідлогових конвекторів, одні дорожче, інші дешевше. Не підготовленому покупцеві важко розібратися у всіх тонкощах даного товару. Наші фахівці зобов'язуються надати Вам три різні варіанти підбору конвекторів з таких цінових сегментів:

  • Premium
  • Standart
  • Econom

З аргументованими перевагами і недоліками кожного варіанту!

Для цього залиште заявку:

  • Тел. +380 44 360-52-29
  • Тел. +380 95 483-05-47
  • Email: svit-konvektoriv@ukr.net

Консультація

Для отримання консультації. Якщо Ви не знайшли необхідної інформації, обов'язково зв'яжіться з нашими менеджерами за тел: +38 095 483-05-47 і задайте необхідні питання. Фахівці нашої компанії із задоволенням дадуть відповідь на Ваші питання.

Індивідуальна знижка

При наявності плану, заявки, специфікації або готового рахунку, відправляйте її на наш Email: svit-konvektoriv@ukr.net, і ви отримаєте у відповідь гідну пропозицію з максимальною знижкою.