Polvax комплектація

polvax logo


Ціна від 60 до 1610 €

Комплектація для конвекторів Polvax - широкий асортимент найрізноманітніших систем і запчастин, що дозволяють більш комфортно, зручно і безпечно користуватися обладнанням, робити монтаж і інші роботи. Особливу увагу заслуговує інноваційний термостат - електронний пристрій, що дозволяє задавати потрібний температурний режим в автоматичному або ручному варіанті. Термостати Полвакс оснащені сучасним ЖК-дисплеєм для більшого комфорту використання. На додаток пропонуються термостатичні головки і сервоприводи - якісне електричне обладнання, яке виводить користування внутрішньопідлогових конвекторів на новий рівень.

Також в каталозі присутні спеціальні електронні модулі і блоки управління, що дозволяють налаштувати роботу конвекторів на максимально ефективний рівень. Користувачів також чекає цілий ряд монтажних пристосувань - гнучкі шланги, термостатичний вентиль, вентиль-відсікач, кульовий кран і багато іншого. З цим обладнання монтаж внутршньо підлогових конвекторів стане набагато простіше.

термостат ch-130

Термостат CH130

Регулювання температури опалювального помещенія. Налаштування частоти обертання вентилятора. Застосовується для конвекторів примусової конвекції STANDART. Термостат CH 130RR - 3-х швидкісне управління. Ручний трехскоростной режим - у міру потреби користувач сам регулює частоту обертання (1-а, 2-а, 3-я - швидкость) вентилятора. Бажана температура підтримується на обраної користувачем швидкості. Автоматичний режим - на термостаті задається необхідна температура приміщення, а автоматика, в свою чергу, сама робить вибір з 3-х швидкостей для досягнення заданих параметрів температури.

53 EUR
термостат ch-110

Термостат CH110

Регулювання температури опалювального приміщення. Працює тільки при підключенні до модулю МК-P-75T; МК-P-150T; МК-P-300T; МК-45 PREMIUM і регулятором оборотів (в системі PREMIUM регулятор оборотів обов'язковий). Термостат здатний управляти декількома конвекторами в межах однієї зони. Процесор безперервно стежить за температурою, яка вимірюється датчиком, порівнює її із заданою користувачем. Якщо температура в приміщенні менше на 1.5 ° C, то включається примусова конвекція. Якщо показник більше - модуль вимикає вентилятори. Якщо температура в приміщенні знову знизиться на 1.5 ° C, відбудеться повторне включення.

53 EUR
модуль mk

Модуль MK - Premium

Здійснює живлення вентиляторами конвекторів з електродвигунами постійного струму PREMIUM, гальванічну розв'язку електродвигунів від мережі змінного струму 220 В. Працює спільно з термостатом і регулятором частоти обертання вентиляторів. Регулювання частоти обертання здійснюється верньєром регулятора. Регулятор частоти обертання вентилятора призначений для регулювання повітряного потоку шляхом зміни частоти обертання. Регулювання здійснюється поворотом ручки (верньера). Діапазон зміни частоти обертання вентилятора: від 40% до 100%. Напруга 12-24VDC. Напруга живлення: 85 ~ 264VAC \ 50Hz. Вихідна напруга: 24 В. Тип монтажу: установка на DIN рейку.

от 50 до 110 EUR
модуль mk 150

Модуль MK -150M MK-300M

Модуль конвектора здійснює управління вмонтованими в конвектори вентиляторами змінного струму напругою 12В «STANDART», гальванічну розв'язку електродвигунів вентиляторів від мережі змінного струму напругою 220 V. Модуль працює спільно з термостатом, від якого він отримує команди про включення або виключенні вентиляторів. Дозволяє здійснювати регулювання частоти обертання вентилятором за допомогою кімнатного термостата. Модуль живлення конвектора може управляти роботою вентиляторами, сумарна потужність яких менше 75 ВА, 150 ВА або 300 ВА (залежить від потужності застосовуваного модуля). Система може бути зібрана з декількох конвекторів, підключених від одного термостата.

от 110 до 180 EUR
Сервопривод

Регулятор частоти обертання вентилятора

Регулятор частоти обертання вентилятора призначений для регулювання повітряного потоку шляхом зміни частоти обертання. Регулювання здійснюється поворотом ручки (верньера). Діапазон зміни частоти обертання вентилятора: від 40% до 100%. Напруга живлення 12-24VDC.

50 EUR

Найкращий вибір

На ринку велика кількість внутрішньопідлогових конвекторів, одні дорожче, інші дешевше. Не підготовленому покупцеві важко розібратися у всіх тонкощах даного товару. Наші фахівці зобов'язуються надати Вам три різні варіанти підбору конвекторів з таких цінових сегментів:

  • Premium
  • Standart
  • Econom

З аргументованими перевагами і недоліками кожного варіанту!

Для цього залиште заявку:

  • Тел. +380 44 360-52-29
  • Тел. +380 95 483-05-47
  • Email: svit-konvektoriv@ukr.net

Консультація

Для отримання консультації. Якщо Ви не знайшли необхідної інформації, обов'язково зв'яжіться з нашими менеджерами за тел: +38 095 483-05-47 і задайте необхідні питання. Фахівці нашої компанії із задоволенням дадуть відповідь на Ваші питання.

Індивідуальна знижка

При наявності плану, заявки, специфікації або готового рахунку, відправляйте її на наш Email: svit-konvektoriv@ukr.net, і ви отримаєте у відповідь гідну пропозицію з максимальною знижкою.