Jaga

jaga logo


Ціна від 409 до 2840 €

Jaga (Яга) конвектори бельгійського походження користуються заслуженою всесвітньою популярністю з виробництва опалювальної продукції. Незважаючи на популярність, інженери Jaga безперестанку покращують свою продукцію і розширюють асортимент. На ринку опалювальних приладів конвектори Яга і радіатори Jaga займають значну нішу, і тримають рейтинг на рівні кращих виробників. Причиною доброї репутації конвекторів Jaga є широкий асортимент (фактично жодна з торгових марок не має такиий широкиий вибір) на будь-який смак і гаманець. Виробник Яга може похвалитися великою кількістю нагород за перемоги в номінації «Кращі дизайнерські ідеї».

Даний виробник конвекторів Jaga не перестає радувати своїх покупців прекрасними технічними рішеннями і оригінальним дизайном обігрівачів нового покоління. Творцям цих пристроїв вдалося розробити надзвичайно ефективну концепцію і креативний підхід до процесу проектування приладів обігріву приміщень, робота яких здійснюється на базі системи Low-H2O. Опалення від Jaga стрімко розвивається, компанія вже більше 50 років виробляє свої якісні конвектори, радіатори та т.і. Опалювальні прилади бренду Jaga (Джага, Яга) мають безліч різновидів, типів, розмірів.

Керівництво компанії Яга має власний, прекрасно продуманий курс розвитку, який допомагає компанії постійно розширювати асортимент своєї продукції. Ця організація не витрачає свої сили на створення звичайних, нічим не привабливих пристроїв. Головна мета компанії - створити надпродуктивної прилади високої якості, які будуть відповідати всім потребам покупців.

Лінійка бренду настільки різноманітна і широка що виробництво Jaga стало європейським опалювальним гігантом. Радіатори Jaga успішно реалізуються по всьому світі.

jaga konvektor banner 2

Внутрішньопідлогові конвектори Jaga незамінні при використанні в суворих вітчизняних широтах таких чудових рішень сучасної архітектури, як вікна від стелі до підлоги або фасадне скління будівель. Також їх часто купують для організації ефективного опалення в торгових центрах і салонах, офісних і житлових будівлях, в магазинах і басейнах, теплицях, на спортивних об'єктах і так далі. Існують економічні моделі радіаторів, які протидіють потоку холодного повітря і захищають приміщення від протягів.

Основні переваги внутрішньопідлогових конвекторів Jaga:

  • Висока швидкість реакції. Вбудовані в підлогу водяні конвектори опалення можуть швидко реагувати на зміни температурних показників повітря завдяки використанню гнучкої системи LOW H2O, а також застосування корпусів з високою теплопровідністю з міді і алюмінію. Це якість дає можливість економити енергію і швидко здійснювати обігрів приміщення. Вбудовувані в підлогу пристрої опалення реагують на зміни температури в три рази швидше звичайних обігрівачів;
  • Велика розмаїтість конфігурацій. Лінійка моделей внутріпольних конвекторів Jaga дає можливість вибрати прилад з такими характеристиками, які максимальним чином підходять для певного приміщення;
  • Рівномірний розподіл нагрітих повітряних мас, що забезпечує затишок у всіх частинах приміщення;
  • Цікаві дизайнерські рішення. Декоративні решітки вбудованих в підлогу конвекторів представлені в широкому розмаїтті;
  • Максимально високий рівень безпеки. Деталі пристрою, які знаходяться на поверхні, не нагріваються більш ніж на 43 градуса, тому можна не боятися, що вони завдадуть шкоди вашому здоров'ю.

jaga konvektor banner

В даних підлогових батареях реалізована технологія Low-H20 (назва дослівно перекладається, як «мало води»). Це просунута концепція обігрівальних технологій, що об'єднує збільшену тепловіддачу при низькому використанні води. Прилади на основі технології Low-H20 відчутно легші, ніж інші радіатори, при цьому їхня реакція на зміни в температурі приміщення набагато швидша. Оскільки теплообмінники конвекторів Яга являють собою мідні трубки з латунними колекторами і алюмінієвими ребрами, вони не заростають відкладеннями і протистоять корозії. Ефективність цих приладів не падає навіть при дуже тривалої експлуатації.

Фото Jaga

View the embedded image gallery online at:
https://svit-konvektoriv.com.ua/jaga#sigProIdf6ae55dfa0

Найкращий вибір

На ринку велика кількість внутрішньопідлогових конвекторів, одні дорожче, інші дешевше. Не підготовленому покупцеві важко розібратися у всіх тонкощах даного товару. Наші фахівці зобов'язуються надати Вам три різні варіанти підбору конвекторів з таких цінових сегментів:

 • Premium
 • Standart
 • Econom

З аргументованими перевагами і недоліками кожного варіанту!

Для цього залиште заявку:

 • Тел. +380 44 360-52-29
 • Тел. +380 95 483-05-47
 • Email: svit-konvektoriv@ukr.net

Консультація

Для отримання консультації. Якщо Ви не знайшли необхідної інформації, обов'язково зв'яжіться з нашими менеджерами за тел: +38 095 483-05-47 і задайте необхідні питання. Фахівці нашої компанії із задоволенням дадуть відповідь на Ваші питання.

Індивідуальна знижка

При наявності плану, заявки, специфікації або готового рахунку, відправляйте її на наш Email: svit-konvektoriv@ukr.net, і ви отримаєте у відповідь гідну пропозицію з максимальною знижкою.