Монтаж та встановлення внутрипідлогового конвектора

Монтаж і установка внутрипідложних конвекторів це одне з найперших питань перед тим, як почати вирішувати питання про покупки вбудованого в підлогу конвектора в цілому. Так є багато питань про особливості установки, габаритних розмірах, глибини конвектора в підлогу, чи буде взагалі можливо встановити конвектор. Тому в даній статті ми спробуємо відповісти на найпоширеніші питання, які нам задають наші клієнти. Ми розділили нашу статтю на кілька пунктів.

Детальніше...

Як вибрати підлоговий конвектор

У вас ремонт, і ви вирішили, що будете встановлювати внутрішній конвектор, але зразу виникає багато питань, куди, який, з вентилятором або без. Внутрипольні конвектори опалення специфічний товар, багато відтінків, які непогано вивчити перед тим, як здійснити покупку. Постараемся допомогти правильно підібрати необхідний прилад. Для цього мы склали перелік питань, на які потрібно відповісти проектувальнику для правильного розрахунку.

Детальніше...

Навіщо потрібні підлогові конвектори

Сучасне будівництво нових будинків, новобудов, офісних будівель все частіше передбачає наявність великої площі скляного покриття. Широкі віконні простори, вікна від підлоги, вітражні вікна або як їх ще називають французькі. Все це викликано архітектурними тенденціями. І якраз тут знайшли своє застосування опалювальні прилади заховані в підлогу які повинні обігрівати приміщення.

Детальніше...

Устрій та принципи роботи підлогового конвектора

Перша і головна особливість, в чому слід розібратися - це відмінності внутрипідложного конвектора з примусовою конвекцією та природньою. Природня конвекція це коли в коробі тільки теплообмінник мідно алюмінієвий, примусова конвекція це крім теплообмінника ще й вентилятор, які працює за принципом кондиціонера, виштовхує нагріте повітря в коробі в приміщення, примусовим шляхом. Можуть бути присутніми два теплообмінники, або ж один. Призначені вони для посиленої подачі повітряного потоку до теплообмінника.

Детальніше...

Відео

Більше

Публікації

Більше

Наявність

На цій сторінці ви взнаєте які торгові марки та моделі підлогових конвекторів є в наявності на нашому складі. До Вашї уваги найкращий і найбільший склад в Україні.

Детальніше

Найкращий вибір

На ринку велика кількість внутрішньопідлогових конвекторів, одні дорожче, інші дешевше. Не підготовленому покупцеві важко розібратися у всіх тонкощах даного товару. Наші фахівці зобов'язуються надати Вам три різні варіанти підбору конвекторів з таких цінових сегментів:

  • Premium
  • Standart
  • Econom

З аргументованими перевагами і недоліками кожного варіанту!

Для цього залиште заявку:

  • Тел. +380 44 360-52-29
  • Тел. +380 95 483-05-47
  • Email: svit-konvektoriv@ukr.net

Консультація

Для отримання консультації. Якщо Ви не знайшли необхідної інформації, обов'язково зв'яжіться з нашими менеджерами за тел: +38 095 483-05-47 і задайте необхідні питання. Фахівці нашої компанії із задоволенням дадуть відповідь на Ваші питання.

Індивідуальна знижка

При наявності плану, заявки, специфікації або готового рахунку, відправляйте її на наш Email: svit-konvektoriv@ukr.net, і ви отримаєте у відповідь гідну пропозицію з максимальною знижкою.