Як прибирати підлоговий конвектор

Конструкція вбудованого в підлогу конвектора складається з короба, в якому знаходиться теплообмінник і можливо вентилятор. У будь-якому приміщенні збирається сміття, пил, якщо є тварини то їх шерсть і інше. Кожна господиня проводить +/- раз в тиждень прибирання квартири або будь-якого іншого приміщення. Немає нічого страшного в прибиранні внутрипідложні конвектора. Дамо основні рекомендації.

Конвектор забирається так само як і все інше в будинку. Найголовніше правило проводити систематичне прибирання. Раз в тиждень пилососити конвектор і здійснювати вологе прибирання при необхідності.

Ви пилососите в кімнаті, підійшли до конвектора, підняли грати або згорнули, якщо вона у вас згорнута. І пилососом пройшлися по короба і теплообміннику, все витягли, відмінно. Знову ж при необхідності пройшлися вологою ганчіркою, протерли де це необхідно. Закінчили, поставили декоративну решітку назад.

На літній період, коли опалення не працює, рекомендуємо класти під решітку тонкий паралон або якусь сітку, щоб пил не осідала в коробі. Так же само раз на тиждень або навіть рідше, сітку взяли, витруслі, і поклали назад. У вас конвектор в чистому вигляді постійно.

Відео

Більше

Публікації

Більше

Наявність

На цій сторінці ви взнаєте які торгові марки та моделі підлогових конвекторів є в наявності на нашому складі. До Вашї уваги найкращий і найбільший склад в Україні.

Детальніше

Найкращий вибір

На ринку велика кількість внутрішньопідлогових конвекторів, одні дорожче, інші дешевше. Не підготовленому покупцеві важко розібратися у всіх тонкощах даного товару. Наші фахівці зобов'язуються надати Вам три різні варіанти підбору конвекторів з таких цінових сегментів:

  • Premium
  • Standart
  • Econom

З аргументованими перевагами і недоліками кожного варіанту!

Для цього залиште заявку:

  • Тел. +380 44 360-52-29
  • Тел. +380 95 483-05-47
  • Email: svit-konvektoriv@ukr.net

Консультація

Для отримання консультації. Якщо Ви не знайшли необхідної інформації, обов'язково зв'яжіться з нашими менеджерами за тел: +38 095 483-05-47 і задайте необхідні питання. Фахівці нашої компанії із задоволенням дадуть відповідь на Ваші питання.

Індивідуальна знижка

При наявності плану, заявки, специфікації або готового рахунку, відправляйте її на наш Email: svit-konvektoriv@ukr.net, і ви отримаєте у відповідь гідну пропозицію з максимальною знижкою.