Замовити прорахунок

Фахівці нашої компанії завжди порекомендують Вам найкращу модель внутрипідложні конвектора необхідного саме вам, для того щоб ви змогли створити комфортну атмосферу в вашому приміщенні.

Також фахівці зможуть зробити розрахунок і підбір необхідного обладнання на підставі проекту або плану будинку, квартири, будівлі. Для цього необхідно відправити проект або план об'єкта на нашу електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Приклади проектів:

plan1  plan2  plan3

Відео

Більше

Публікації

Більше

Як вибрати конвектор

Постараємося допомогти правильно підібрати необхідний підлоговий конвектор. Для цього мы склали перелік питань, на які потрібно відповісти проектувальнику або клієнту для правильного розрахунку. Надані приклади розрахунку.

Інструкція

Виставка зразків

На цій сторнінці ви зможете ознайомитися з усіма торговими марками внутриппідлогових конвекторів представлених в нашому магазині, офісі, а також представлених на ринку України.

Детальніше

 

Виїзд на об"єкт

Наші спеціалісти виїзжають на об'єкт клієнта, для точного прорахунку необхідного обладнання, а також для консультацій та рекомендацій клієнта прямо на місці. Прораховуємо варіанти, надаємо клінту декілька комерційних пропозицій.

Детальніше

Наявність

На цій сторінці ви взнаєте які торгові марки та моделі підлогових конвекторів є в наявності на нашому складі. До Вашї уваги найкращий і найбільший склад в Україні.

Детальніше