Verano

verano logo


Ціна від 120 до 2450 €

Конвектори Verano - це торгова марка європейської якості, яка виробляє першокласні внутрішньопідлогові конвектори, які можуть бути з вентилятором (модель VKN5) і без вентилятора (VK15). Дана компанія працює відповідно до критеріїв якості, які діють в Польщі. Але продукція Verano відрізняється не тільки надійністю, але і доступною вартістю, що на сьогоднішній день є не менш важливим.

Внутрішньопідлогові конвектори Verano легко монтуються, легко управляються і швидко нагрівають приміщення. Одним з найбільших плюсів компанії є потужність їх продукції, а саме конвектори Верано з примусовою конвекцією Turbo VKN5 - найпотужніші серед аналогів ідентичних розмірів. ЄС мотори працюють тихо і швидко, якісно втягуючи холодне повітря і видуваючи нагріте.

Нижче ви зможете докладніше ознайомитися з усіма видами батарей польської фабрики, дізнаєтеся ціни на конвектори Verano, де можна купити або як замовити продукцію в Україні.

Внутрипідложні конвектори Verano традиційно використовуються в приміщеннях з великими вікнами, скляними стінами і перегородками. Такі прилади також є надійним джерелом тепла. Вони дозволяють уникнути процесу запотівання вікон, а також відмінно борються з протягами. Головна їхня перевага полягає в тому, що вони вмонтовані в підлогу і практично непомітні. Прекрасно підходять для маленьких приміщень, адже зовсім не займають місця. Єдина деталь такого конвектора, яка буде знаходитися на поверхні - це декоративна решітка, яка має цілком естетичний зовнішній вигляд.

konvektor varano 1

Вбудовані в підлогу конвектори виробляються двох видів: з вентиляторами і без них. Наявність вентилятора підвищує потужність пристрою в кілька разів, тому його без проблем можна використовувати в якості основного джерела тепла.

Конвектори Verano даного типу встановлюються в будівлях промислового і житлового типу, завдяки високій потужності і широкому вибору моделей. Такі пристрої радять встановлювати вздовж стін, дверей і великих віконних прорізів. Щоб домогтися максимального ефекту, а також надійного захисту від запотівання і протягів, слід купити конвектор, який буде мати довжину рівну з довжиною скління.

konvektor varano 2

Щоб сказати які переваги мають конвентори компанії Verano в порівнянні з іншими виробниками, потрібно для початку згадати про найпоширеніші потреби та очікування покупців, які купують дану продукцію.

  • Вартість. Це базовий показник при виборі будь-якого пристрою. Звичайно ж, ціна конвекторів дещо більше, ніж інших видів обігрівачів. Але, по-перше, така ціна повністю себе виправдовує, а по-друге, компанія Verano пропонує ціни нижчі, ніж у своїх конкурентів.
  • Економічність. Як показують численні опитування, цей фактор є не менш значущим, ніж ціна приладу. Конвектори Verano економлять значну кількість енергії (до 12%) завдяки ефективності своєї роботи. Погодьтеся, що таким чином за весь опалювальний сезон можна заощадити значну суму. Дані факти мають офіційне підтвердження, винесене на основі досліджень, проведених у Великобританії в університеті Портсмута.
  • Приємні зовнішній вигляд. Конвектори компанії Verano прекрасно вписуються в будь-який інтер'єр, будь то квартира, офіс або культурний заклад. На сьогоднішній день естетичному фактору приділяється все більше і більше уваги. Вбудовані в підлогу конвектори мають тільки зовнішню решітку, вона може бути виготовлена зі сталі, алюмінію або дерева.
  • Використання в роботі пристроїв сучасних технологій. Конвектори Verano - пристрої 21 століття, які мають відмінну від традиційних обігрівачів спрямованість повітряної циркуляції, а також високу швидкість нагріву елементів.

Покупці хочуть придбати товар, який би відрізнявся високою якістю, тривалим періодом експлуатації та надійністю. Обігрівачі торгової марки Верано повністю відповідають цим критеріям. Завдяки використанню в процесі виготовлення мідного сплаву, а також величезному увазі навіть до найдрібніших деталей виробництва, конвектори Verano володіють прекрасною стійкістю.

Також висока якість гарантує використання оцинкованих листів стали і технологія «клінчеванія», яка сьогодні практично ніде не застосовується. Елементи приладу, які підлягають нагріванню, скріплюються між собою за допомогою спеціалізованого пристрою, який, не порушуючи цинковий шар, як би вдавлює їх один в одного. Всі деталі конвекторів Verano виробляються на заводі в Любліні.

konvektor varano 3

Сертифікати

View the embedded image gallery online at:
https://svit-konvektoriv.com.ua/verano#sigProId93cfb09105

Фото Verano

View the embedded image gallery online at:
https://svit-konvektoriv.com.ua/verano#sigProId00daad719b

Відео

Найкращий вибір

На ринку велика кількість внутрішньопідлогових конвекторів, одні дорожче, інші дешевше. Не підготовленому покупцеві важко розібратися у всіх тонкощах даного товару. Наші фахівці зобов'язуються надати Вам три різні варіанти підбору конвекторів з таких цінових сегментів:

  • Premium
  • Standart
  • Econom

З аргументованими перевагами і недоліками кожного варіанту!

Для цього залиште заявку:

  • Тел. +380 44 360-52-29
  • Тел. +380 95 483-05-47
  • Email: svit-konvektoriv@ukr.net

Консультація

Для отримання консультації. Якщо Ви не знайшли необхідної інформації, обов'язково зв'яжіться з нашими менеджерами за тел: +38 095 483-05-47 і задайте необхідні питання. Фахівці нашої компанії із задоволенням дадуть відповідь на Ваші питання.

Індивідуальна знижка

При наявності плану, заявки, специфікації або готового рахунку, відправляйте її на наш Email: svit-konvektoriv@ukr.net, і ви отримаєте у відповідь гідну пропозицію з максимальною знижкою.