Mohlenhoff решітки

mhlenhoff reshitki


Ціна від 80 до 316 €

Внутрішньопідлогові конвектори захоплюють високотехнологічним виробництвом і стильним зовнішнім виглядом, який створюється за рахунок естетичних захисних решіток. Саме завдяки решітці Mohlenhoff конструкція стає привабливою і гармонійно доповнює сучасні інтер'єри. Вироби відрізняються простотою і практичністю використання, беззвучностю і безпекою, що обумовлено застосуванням матеріалів першокласної якості.

Декоративні решітки для внутрішньопідлогових конвекторів Mohlenhoff можуть бути як рулонні, так і лінійні. Для того, щоб додати інтер'єру ексклюзивності, існують конструкції різного виду, різних відтінків, які можна підібрати з гами кольорів RAL. За допомогою сучасного дизайну, решітки зможуть гармонійно доповнити сучасні приміщення.

Види решіток:

reshitki mohlenhoff rulonna Рулонна декоративна решітка - це класичний варіант фірми Mohlenhoff. Проста в експлуатації, лекго чиститься і підганяється на місці по довжині, решітка користується найбільшим попитом.
reshitki mohlenhoff leniyna Декоративну лінійну решітку характеризує паралельне розташування прутків. Область полу оптично чітко відділяється від фасаду - навмисно певний перехід акцентується решітками.

Торгова марка Mohlenhoff популярна виготовленням декорів, які ідеально відповідають покриттям підлоги. Створюється враження єдиного цілого. Всі декоровані деталі виробляються за індивідуальними зразками замовників. Можливі варіанти декорів під камінь, а також з натурального дерева. Вибір інших поверхонь дуже широкий. Можна змоделювати геометричні конфігурації або рефльону металеву поверхню для дизайну.

решітки моленхоф

решітки mohlenhoff Декоративна решітка сконструйована для використання в житлових і адміністративних будівлях. Завдяки міцності і стійкості до навантажень решітка відповідає вимогам щоденного використання.

Найкращий вибір

На ринку велика кількість внутрішньопідлогових конвекторів, одні дорожче, інші дешевше. Не підготовленому покупцеві важко розібратися у всіх тонкощах даного товару. Наші фахівці зобов'язуються надати Вам три різні варіанти підбору конвекторів з таких цінових сегментів:

  • Premium
  • Standart
  • Econom

З аргументованими перевагами і недоліками кожного варіанту!

Для цього залиште заявку:

  • Тел. +380 44 360-52-29
  • Тел. +380 95 483-05-47
  • Email: svit-konvektoriv@ukr.net

Консультація

Для отримання консультації. Якщо Ви не знайшли необхідної інформації, обов'язково зв'яжіться з нашими менеджерами за тел: +38 095 483-05-47 і задайте необхідні питання. Фахівці нашої компанії із задоволенням дадуть відповідь на Ваші питання.

Індивідуальна знижка

При наявності плану, заявки, специфікації або готового рахунку, відправляйте її на наш Email: svit-konvektoriv@ukr.net, і ви отримаєте у відповідь гідну пропозицію з максимальною знижкою.