Zehnder

zehnder logo


Ціна від 421 до 3367 €

Zehnder - швейцарська компанія, яка вже більше 80 років займається виробництвом опалювальних приладів для дому високого класу. Даний виробник займається розробкою багатьох продуктів, але основний акцент він робить на серійне виробництво конвекторів.

Клієнти з усього світу знають Zehnder як зразок швейцарської якості та сучасних технологій.

Який би ви не розглянули внутрішньопідлоговий конвектор Zehnder, він буде мати достатню тепловіддачу та мінімальну витрату енергії. Встановивши вбудований конвектор Zehnder, вам гарантована тепла обстановка в приміщенні навіть у морозні дні.


Компанія Zehnder в числі небагатьох, хто виробляє конвектори з різними видами підключення. Наприклад, формат Completto з вбудованим термовентилем, за рахунок чого він буде раціонально витрачати теплову енергію. Також ви маєте можливість розглянути кутові моделі, варіанти у формі лавок. Zehnder виконує на замовлення конвектори в підвищених розмірних комплектаціях. Оцинковане оформлення, наявність відбиваючого екрана - все це особливості конвекторів нового покоління від Zehnder.

zehnder konvektor banner

Переваги конвекторів від Zehnder:

  • Висока продуктивність. При невеликих витратах агрегат ефективно прогріває повітряні потоки. Доступна широка лінійка моделей, які можуть бути встановлені біля вікон, в простінку і в підлозі по радіусу приміщення.
  • Компактність. Радіатори Zehnder мають невеликі розміри, що дозволяє їх встановити в досить обмеженому місці. Внутрипідложні конвектори стануть абсолютним фаворитом для цінителів простору і естетики.
  • Стильний дизайн. Конвектор має ергономічний зовнішній вигляд. Доступні як класичні кутові моделі, так і ексклюзивні з декоративними решітками. Ви маєте можливість вибрати забарвлення конвектора з широкої лінійки відтінків.

Фото Zehnder

View the embedded image gallery online at:
https://svit-konvektoriv.com.ua/zehnder#sigProIddf166ac5dc

Найкращий вибір

На ринку велика кількість внутрішньопідлогових конвекторів, одні дорожче, інші дешевше. Не підготовленому покупцеві важко розібратися у всіх тонкощах даного товару. Наші фахівці зобов'язуються надати Вам три різні варіанти підбору конвекторів з таких цінових сегментів:

  • Premium
  • Standart
  • Econom

З аргументованими перевагами і недоліками кожного варіанту!

Для цього залиште заявку:

  • Тел. +380 44 360-52-29
  • Тел. +380 95 483-05-47
  • Email: svit-konvektoriv@ukr.net

Консультація

Для отримання консультації. Якщо Ви не знайшли необхідної інформації, обов'язково зв'яжіться з нашими менеджерами за тел: +38 095 483-05-47 і задайте необхідні питання. Фахівці нашої компанії із задоволенням дадуть відповідь на Ваші питання.

Індивідуальна знижка

При наявності плану, заявки, специфікації або готового рахунку, відправляйте її на наш Email: svit-konvektoriv@ukr.net, і ви отримаєте у відповідь гідну пропозицію з максимальною знижкою.