Як вибрати підлоговий конвектор

У вас ремонт, і ви вирішили, що будете встановлювати внутрішній конвектор, але зразу виникає багато питань, куди, який, з вентилятором або без. Внутрипольні конвектори опалення специфічний товар, багато відтінків, які непогано вивчити перед тим, як здійснити покупку. Постараемся допомогти правильно підібрати необхідний прилад. Для цього мы склали перелік питань, на які потрібно відповісти проектувальнику для правильного розрахунку.

Що потрібно знати для правильного вибору конвектора

Площа приміщення

Перше, що Вас запитають - це площа приміщення, для якого ви розглядаєте установку конвектора. Вкажіть всі перегородки, чи є сходи і що плануєте змінювати в майбутньому в даному приміщенні. Найкраще відправте схему із зазначенням площі. Але знайте, що середній розрахунок для кімнати з вітражним вікном береться з розрахунку 120 Вт на 1 кв. м. при подачі носія 70 С. Наприклад якщо у вас кімната 15 м.кв., вам необхідний конвектор потужністю 1800 Вт.

Довжина вікна

Якщо плануєте встановити конвектор під вікном, то для правильного обігріву приміщення, довжина приладу повинна бути не менше 70% від довжини вікна, так як не повинно бути мертвих зон проникнення холоду. Кількість окон обов'язково вкажіть, це теж не важливий момент.

Глибина конвектора в підлогу

Для установки конвектора в пол необхідний простір, ніша. Важливо знати, яка вона максимальна, у виробників глибина приладів коливається від 67 мм до 180 мм. Чим глибше конвектор, тим більшу ефективність він дає. Оптимальная глибина конвектора вважається 90-120 мм. В конвекторах меншої глибини використовуються менші розміри теплообмінників, відповідно менша теплоотдача на виході. Так що не дивіться, що вони дешевше.

Ширина конвектора

Стандартна ширина конвектора 200-300 мм. Без вентилятора вужче, з вентилятором шире. Рекомендуємо для отримання максимального теплоотдачі брати конвектор без вентилятора шириною 250 мм. З вентилятором шириною 300 мм. Є ще потужніші моделі з двома теплообмінниками або з підвищеним теплообмінником. У них як правило ширина від 350 мм.

Додаткове опалення

Так само можуть спеціалісти задавати питання про додаткове обігрівання. Що мається на увазі? Тепла підлога, теплі стінки, хтось залишає частину обігрівальних приладів і хоче встановити конвектор тільки для телової завіси. Може бути, вікна виходять на лоджію або балкон, це теж необхідно вказати.

Якщо ви вирішили комбінувати, наприклад залишити одну батарею або встановити теплий пол водяної або електричної, тоді вам потрібен конвектор менш потужний, що дозволить вам економіти за його вартістю та складністю прокладки комунікацій.

Вентилятор, потрібен чи ні?

Є обов"язкові параметри при обліку яких вибираються тільки конвектори з вентилятором, наприклад: приміщення більше 15 кв м, вікна в пол, висота потоку більше 3 м.

Керування конвектором

При виборі конвекторів з додатковою конвекцією завжди потрібний термостат і трансформатор (перетворювач струму). Конвектори з природною конвекцією можна керувати механічно, наприклад термоголовкою (5 швидкості).

В спальню, який вибрати

Багато покупців переживають про те, що встановивши в спальник конвектор з вентилятором, прилад буде шумний та гучний. Хочемо розвіяти цей міф. Конвектори з вентилятором тільки на максимальній швидкості звучать. Європейські виробники тихіші за вітчизняні на 30-60%. Приклад роботи конвекторів з додатковою конвекцією:

1я швидкість 17 дцб

2я швидкість 27 дцб

3я швидкість 37 дцб

Вологе або сухе приміщення

Якщо плануєте встановити конвектор у приміщення з підвищеною вологістю, то зазначте це уявлення про проектування, адже є моделі конвекторів спеціально для таких приміщень, і відрізняються вони матеріалом, з якого виготовлений короб виробів.

Надіємося, що наші поради допоможуть вам з вибором найбільш підходящего вам конвектора!

Вентилятор не хочу! Що робити?

Дуже часто клієнти хочуть конвектор в підлогу, але не хочуть конвектор з вентилятором. Хоч убий, але не хочуть, тому що шум, електрика та інше. Тоді можна спробувати замінити рішення на конвектори без вентилятора, але з підвищеною потужністю. А саме конвектор з двома теплообмінниками. Такі конвектора віддають теплової потужності на 50-70% більше ніж стандартний. з одним теплообмінником.

Недоліком такого рішення є його ширина, як правило це 350-420 мм. Дизайнери дуже бояться таких рішень, так як це не вписується в їх інтер'єр. Також мінус в тому, що такий конвектор майже дотягує за ціною до конвектора з вентилятором.

View the embedded image gallery online at:
https://svit-konvektoriv.com.ua/vybir#sigProId64ee494bcb

Відео

Більше

Публікації

Більше