Verano VKF

verano vkf


Ціна від 160 до 1040 €

Фасадний конвектор Verano VKF - оригінальна розробка польського виробника, в якій враховані всі особливості якісного сучасного опалення. Унікальна відмінність даних обігрівачів від альтернативних джерел тепла полягає в тому, що вони встановлюються на фасади будівель - житлових, офісних, громадських і т.д. Але тільки не зі звичною зовнішньої сторони, а з тильного. Найбільш актуальний варіант - установка посередині величезних панорамних вікон, які в деяких архітектурах розташовані на повну висоту. Це забезпечує надійний обігрів приміщення, так як конвектори перешкоджають проникненню холодного повітря з таких великих вікон.

Фасадні конвектори Verano VKF працюють за принципом природної конвекції, але це не заважає приладам ефективно і надійно виконувати свої завдання. Усередині обладнання розташовані мідні труби, які виступають в ролі теплообмінного елемента. На додаток до них кріпляться спеціальні алюмінієві пластини. Така класична система забезпечує максимально ефективний теплообмін з навколишнім простіром.

Короткий опис:

 • Тип конвекції: природна;
 • Країна-виробник: Польща;
 • Терміни виготовлення: від 2 до 4 тижнів;
 • Терміни поставки з заводу: від 2 до 4 тижнів;
 • Гарантія: від 2 до 7 років;
 • Установка: від 2000 грн.

Конструкція фасадних конвекторів Верано VKF

Стандартна конструкція моделей даної лінійки виглядає наступним чином:

 • теплообмінник, вироблений з міді в комбінації з додатковими алюмінієвими пластинами (плюс оснащений спеціальним повітряним клапаном);
 • короб, виготовлений з одного з двох матеріалів - або нержавіючої сталі, або алюмінію;
 • елемент для кріплення конвектора;
 • коммутирующі патрубки з різьбою ¾.

Де встановити фасадний конвектор Verano VKF?

Дане обладнання прекрасно розташовується посередині між двома половинами великих панорамних вікон. Таке розміщення дозволяє максимально ефективно продемонструвати свої конвективні здатності і затримувати холодне повітря яке надходить з вікон.

Пристрої застосовується скрізь: у навчальних та громадських установах, торгових центрах і магазинах, в приватних котеджах і т.д

Додаткова комплектація обладнання

Фасадні конвектори даної серії можуть доукомплектовуватись декількома елементами, що дозволяють регулювати оптимальну температуру в приміщенні. Йдеться про інноваційні запчастини - сервопривід і термостатичні клапани. Вони регулюють потік теплоносія у внутрішній трубі теплообмінника і його кількість. Тим самим забезпечується оптимальний розподіл гарячої води і стає актуальною економія.

Фасадні конвектори Verano VKF без вентилятора - відмінне опалювальне обладнання, яке справляється з обігрівом приміщень, де передбачається велика зона панорамного скління.

Характеристики фасадного конвектора Verano VKF:

Ширина (мм):
120
Висота (мм):
55
Довжина (мм):
700 - 16000
Робочий тиск (бар):
10
Випробовуване тиск (бар):
13
Оптимальна темп. теплоносія (° C):
40 – 90
Максимальна темп. теплоносія (° C):
95
Матеріал короба:
алюміній або нержавіюча сталь
Товщина матеріалу короба:
0,9 мм
Варіанти кольорів короба:
RAL 7047 або RAL 9005
Варіанти виконання короба:
підключення бокове
Матеріал теплообмінника:
мідна труба і алюмінієві пластини
Діаметр підключення (дюйми):
2 x G 1/2, 3/4 в залежності від підключення
Тип решітки:
поздовжня, поперечна

Найкращий вибір

На ринку велика кількість внутрішньопідлогових конвекторів, одні дорожче, інші дешевше. Не підготовленому покупцеві важко розібратися у всіх тонкощах даного товару. Наші фахівці зобов'язуються надати Вам три різні варіанти підбору конвекторів з таких цінових сегментів:

 • Premium
 • Standart
 • Econom

З аргументованими перевагами і недоліками кожного варіанту!

Для цього залиште заявку:

 • Тел. +380 44 360-52-29
 • Тел. +380 95 483-05-47
 • Email: svit-konvektoriv@ukr.net

Консультація

Для отримання консультації. Якщо Ви не знайшли необхідної інформації, обов'язково зв'яжіться з нашими менеджерами за тел: +38 095 483-05-47 і задайте необхідні питання. Фахівці нашої компанії із задоволенням дадуть відповідь на Ваші питання.

Індивідуальна знижка

При наявності плану, заявки, специфікації або готового рахунку, відправляйте її на наш Email: svit-konvektoriv@ukr.net, і ви отримаєте у відповідь гідну пропозицію з максимальною знижкою.