Kermi решітки

kermi reshitki


Ціна від 81 до 565 €

Для того, щоб захистити конвектори Kermi і надати їм декоративний вигляд, використовують спеціальні решітки. При накриванні конвектора в підлозі гратами, ви тим самим захищаєте його від різного роду пошкоджень в процесі використання. Накритий решітками внутрішньопідлоговий конвектор при цьому стає майже непомітним. Також решітка може служити окремим елементом інтер'єру.

Довгий термін експлуатації, безпеку використання, а також приємний зовнішній вигляд забезпечує матеріал високої якості, з якого виготовляються декоративні решітки Kermi.

Існує два види мальовничих решіток від виробника Kermi для конвекторів Kermi Ascotherm. Це решітки з поперечним перерізом і поздовжнім.

На вибір пропонується поперечна або поздовжня решітка:

поперечна решітка кермі продольна решітка кермі

Види решіток Кермі:

Дерев'яна згорнута решітка:

Натуральне або кольорове анодування, фарбування методом порошкового напилення колірними відтінками RAL. Поперечне з'єднання за допомогою пружини з хромованою стали і проміжних втулок з ПВХ сірого кольору.

Згорнута решітка з нержавіючої сталі:

Поперечне з'єднання за допомогою пружини з хромованою стали і проміжних втулок з ПВХ сірого кольору.

Поздовжня алюмінієва решітка:

Натуральне або кольорове анодування, фарбування методом порошкового напилення колірними відтінками RAL. Поздовжні прутки кріпляться нерухомо за допомогою опресування на алюмінієвий куточок з відстанню 200-300 мм.

bronza chorniy latun naturalne anodirovanie temne serebro
Бронза Чорний Латунь Натуральне анодування Темне срібло

Поперечна згорнута алюмінієва решітка:

Натуральне або кольорове анодування, фарбування методом порошкового напилення колірними відтінками RAL. Натуральне анодування - поперечне з'єднання за допомогою пружини з хромованою стали і проміжних втулок з ПВХ.

bronza chorniy latun natural anodirovanie temne serebro
Бронза Чорний Латунь Натуральне анодування Темне срібло

Найкращий вибір

На ринку велика кількість внутрішньопідлогових конвекторів, одні дорожче, інші дешевше. Не підготовленому покупцеві важко розібратися у всіх тонкощах даного товару. Наші фахівці зобов'язуються надати Вам три різні варіанти підбору конвекторів з таких цінових сегментів:

  • Premium
  • Standart
  • Econom

З аргументованими перевагами і недоліками кожного варіанту!

Для цього залиште заявку:

  • Тел. +380 44 360-52-29
  • Тел. +380 95 483-05-47
  • Email: svit-konvektoriv@ukr.net

Консультація

Для отримання консультації. Якщо Ви не знайшли необхідної інформації, обов'язково зв'яжіться з нашими менеджерами за тел: +38 095 483-05-47 і задайте необхідні питання. Фахівці нашої компанії із задоволенням дадуть відповідь на Ваші питання.

Індивідуальна знижка

При наявності плану, заявки, специфікації або готового рахунку, відправляйте її на наш Email: svit-konvektoriv@ukr.net, і ви отримаєте у відповідь гідну пропозицію з максимальною знижкою.