Hidria

hidria logo


Ціна від 193 до 1462 €

Конвектори Hidria - провідне опалювальне обладнання в Європі, яке стає одним з найбільш затребуваних на українських просторах. Бренд характеризується як один з кращих новаторів в створенні опалювальних систем. Це гранично продумана конструкція, де використані найкращі матеріали. Це різноманітність модельних варіантів, з яких можна вибрати кліматичну техніку, яка підходить під певний тип приміщення. Цікаво, що компанія пропонує не тільки внутрішньопідлогові конвектори Хидрія класичних зразків - з примусовою і природною конвекцією.

Також в асортименті ви знайдете спеціальні системи, розраховані на опалення у вологих приміщеннях. Тут передбачена спеціальна конструкція, не схильна до негативного впливу вологи на основні елементи конвектора. Крім того, бренд пропонує оригінальні моделі, що працюють не тільки на опалення, а й здатні в жарку пору охолоджувати приміщення. Така універсальність робить конвектори Hidria одними з найбільш затребуваних на сьогоднішній день.

Виробник також пропонує додаткову комплектацію для обладнання - установчі та кріпильні елементи, електроніку (термостати, регулятори) і багато іншого. Широкий вибір декоративних решіток за кольором, формою і матеріалами (алюміній, сталь, дерев'яні решітки) виготовлення дозволяє підібрати потрібний варіант для конкретного інтер'єру.

У 1954 році був створений завод з виробництва компонентів для вентиляції під назвою Hidria IMP Klima d.o.o. Коли в 2001 році завод увійшов до складу корпорації Hidria, словенської холдингової компанії, було закладено основу групи компаній Hidria Klima. Hidria IMP Klima займається дослідженням, розробками, виробництвом і продажем кліматичного обладнання.

Hidria IMP Klima є однією з провідних світових корпорацій в області кондиціонування повітря і автомобільних технологій. Hidria IMP Klima прагне розвивати інноваційні технології, що поліпшують якість життя, створюючи сприятливий мікроклімат і екологічно чисті транспортні засоби. Їх діяльність спрямована на збереження природних ресурсів і поліпшення соціального середовища.

hidria klima konvektor banner

Збут продукції Hidria в Словенії та за кордоном здійснюється через власні торговельні підприємства, поставщики, представництва та технічні офіси. Всі партнери Hidria підготовлені до забезпечення цілісної підтримки покупців, включаючи консультування, планування, установку, введення в експлуатацію та обслуговування всіх систем Hidria.

Фото Hidria

View the embedded image gallery online at:
https://svit-konvektoriv.com.ua/hidria#sigProId1ec3f7fe27

Найкращий вибір

На ринку велика кількість внутрішньопідлогових конвекторів, одні дорожче, інші дешевше. Не підготовленому покупцеві важко розібратися у всіх тонкощах даного товару. Наші фахівці зобов'язуються надати Вам три різні варіанти підбору конвекторів з таких цінових сегментів:

  • Premium
  • Standart
  • Econom

З аргументованими перевагами і недоліками кожного варіанту!

Для цього залиште заявку:

  • Тел. +380 44 360-52-29
  • Тел. +380 95 483-05-47
  • Email: svit-konvektoriv@ukr.net

Консультація

Для отримання консультації. Якщо Ви не знайшли необхідної інформації, обов'язково зв'яжіться з нашими менеджерами за тел: +38 095 483-05-47 і задайте необхідні питання. Фахівці нашої компанії із задоволенням дадуть відповідь на Ваші питання.

Індивідуальна знижка

При наявності плану, заявки, специфікації або готового рахунку, відправляйте її на наш Email: svit-konvektoriv@ukr.net, і ви отримаєте у відповідь гідну пропозицію з максимальною знижкою.