Hidria решітки

hidria reshitki


Ціна від 72 до 240 €

Декоративні решітки Hidria - незамінні конструкції для будь-яких конвекторів даного виробника. Словенський бренд створив оригінальну лінійку решіток, здатних легко видозмінити інтер'єр будь-якого приміщення. У каталозі представлені модельні варіанти, виготовлені з різних матеріалів - алюмінію, нержавіючої сталі та дерева. Підбір конкретного варіанту - завдання покупця, який вибирає ту чи іншу модель в залежності від інтер'єрних побажань. Різноманітність кольорів здивує навіть самого вимогливого клієнта. Тут можна знайти решітки під колір алюмінію, бронзи, латуні, чорні цікаві забарвлення.

Відзначимо, що декоративні грати для внутрішньопідлогових конвекторів Hidria відрізняються не тільки відмінними стильовими якостями, але і конструктивними. Розробники грамотно розташували металеві і дерев'яні профілі, які не заважають ефективному теплообміну з приміщенням.

Рулонні решітки:

rulon aluminium rulon chern rulon latun rulon nerg stal
Алюміній Чорний Латунь Нержав. сталь

 

Дерев'яні рулонні решітки:

dub mahagoni oreh yasen
Дуб Махагоні Горіх Ясень

 

Поздовжні решітки:

prodol aluminium prodol chern prodol latun
Алюміній Чорний Латунь

Найкращий вибір

На ринку велика кількість внутрішньопідлогових конвекторів, одні дорожче, інші дешевше. Не підготовленому покупцеві важко розібратися у всіх тонкощах даного товару. Наші фахівці зобов'язуються надати Вам три різні варіанти підбору конвекторів з таких цінових сегментів:

  • Premium
  • Standart
  • Econom

З аргументованими перевагами і недоліками кожного варіанту!

Для цього залиште заявку:

  • Тел. +380 44 360-52-29
  • Тел. +380 95 483-05-47
  • Email: svit-konvektoriv@ukr.net

Консультація

Для отримання консультації. Якщо Ви не знайшли необхідної інформації, обов'язково зв'яжіться з нашими менеджерами за тел: +38 095 483-05-47 і задайте необхідні питання. Фахівці нашої компанії із задоволенням дадуть відповідь на Ваші питання.

Індивідуальна знижка

При наявності плану, заявки, специфікації або готового рахунку, відправляйте її на наш Email: svit-konvektoriv@ukr.net, і ви отримаєте у відповідь гідну пропозицію з максимальною знижкою.