Jaga комплектація

jaga komplect


Ціна від 98 до 545 €

Прилади торгової марки Jaga представлені в безлічі видів і розмірів. Завдяки відмінній якості і широкому асортименту радіатори Jaga успішно продаються в усьому світі. Крім самого опалювального обладнання, бренд пропонує цілий ряд комплектуючої продукції. Наприклад, термостат, оснащений спеціальними датчиками, що реагують на кліматичні зміни в приміщенні. Модель може бути використана як для обігріву, так і для охолодження, як в ручному, так і в автоматичному режимі.

Слід також відзначити блок управління Jaga для декількох приміщень. Встановивши в різні кімнати різні внутрішньопідлогові конвектори Jaga, за допомогою цього пристрою забезпечується комфортне і зручне управління системою в цілому - регулювання температури, установка різних автоматичних режимів та ін. Виробник пропонує також комплекти пристосувань для підключення конвектора до постійного струму 24В.

Термостат опалення / охолодження

Термостат опалення / охолодження:

Кімнатний регулятор температури для одного приміщення: перемикання режимів тепло / холод в автоматичному або ручному режимі, живлення постійного струму 24 В. Дисплей з підсвічуванням, вихідний пристрій постійного струму 0-10 В. Управління клапаном постійного струму 0-10 В, регулювання мінімальної і максимальної температури.289.80 EUR
програмований термостат Jaga

Програмований термостат Jaga:

Програми автоматичної підтримки температури день-ніч, а також тиждень. вентилятори - авто / безперервний, в комплекті батарейки.
147.78 EUR
Блок живлення з нарізним сполученням

Блок живлення:

Для монтажу на DIN-рейку або настінного монтажу, безпека: клас 2 UL1310, вихідна напруга постійного струму 90-264 В. різьбове з'єднання, LED дисплей, зелений = включено, - червоний = DC низьке енергоспоживання / коротке замикання.від 98.30 до 169.40 EUR
Управління декількох приміщень з різьбовими з'єднаннями

Управління для декількох приміщень:

Для кількох приміщень (макс. 4 зони), з опалювальною установкою, з охолоджувальною установкою і триходовими клапанами, з відключаючими кранами в приміщенні. управління вентиляторами через сигнал постійного струму 0-10 В, ручне регулювання швидкості обертання вентилятора, індикація режиму роботи за допомогою світлодіодів. для монтажу на DIN-рейку, для використання з термостатами з сухими контактами, з різьбовими з'єднаннями.

545.10 EUR
Комплект для підключення постійного струму 24В

Комплект для підключення постійного струму 24 В (0-10В):

  • 24В термо-електричний мотор 0-10V
  • Термостатичний клапан G1/2’’х M24 180 C
  • Запірний клапан G1/2’’х M24 180 C
  • Управління 0-10V


260.59 EUR

Найкращий вибір

На ринку велика кількість внутрішньопідлогових конвекторів, одні дорожче, інші дешевше. Не підготовленому покупцеві важко розібратися у всіх тонкощах даного товару. Наші фахівці зобов'язуються надати Вам три різні варіанти підбору конвекторів з таких цінових сегментів:

  • Premium
  • Standart
  • Econom

З аргументованими перевагами і недоліками кожного варіанту!

Для цього залиште заявку:

  • Тел. +380 44 360-52-29
  • Тел. +380 95 483-05-47
  • Email: svit-konvektoriv@ukr.net

Консультація

Для отримання консультації. Якщо Ви не знайшли необхідної інформації, обов'язково зв'яжіться з нашими менеджерами за тел: +38 095 483-05-47 і задайте необхідні питання. Фахівці нашої компанії із задоволенням дадуть відповідь на Ваші питання.

Індивідуальна знижка

При наявності плану, заявки, специфікації або готового рахунку, відправляйте її на наш Email: svit-konvektoriv@ukr.net, і ви отримаєте у відповідь гідну пропозицію з максимальною знижкою.