ТМ Конвектор решітки

kirovograd konvektor reshitki


Ціна від 20 до 209 €

У сучасних приміщеннях з великими панорамними вікнами в підлогу рекомендується розміщувати конвектори в підлогу. При цьому єдиною візуально доступним елементом є естетична решітка, яка встановлюється зверху конвектора. Величезний асортимент естетичних решіток дозволяє гармонійно доповнити будь-який стиль в інтер'єрі.

Кіровоградський Конвектор робить декоративні решітки як поздовжні, так і рулонні. Також можливо, під замовлення, зробити решітку будь-якої довжини і ширини. Декоративні решітки Кіровоград досить міцні і безпечні (по ній можна ходити, так як вона не нагрівається понад 45 градусів, що запобігає будь-які опіки; можна ставити поруч меблів, не боячись її зіпсувати).

Кіровоградський конвектор пропонує цілий ряд модельних варіантів, які порадують своїми дизайнерськими сучасними рішеннями.

Існує два типи кіровоградських решіток: дерев'яні та алюмінієві. Останній вид має декілька колірних варіацій: сатин, золото, графіт і бронза. Конструкції з натурального дерева мають свій природний колір. За індивідуальним запитом клієнтів можуть підбиратися інші колірні рішення з гами кольорів RAL.

reshitka konvektor kirovograd

У нашому магазині Ви можете купити решітки ТМ Кіровоград за прийнятною ціною.

Найкращий вибір

На ринку велика кількість внутрішньопідлогових конвекторів, одні дорожче, інші дешевше. Не підготовленому покупцеві важко розібратися у всіх тонкощах даного товару. Наші фахівці зобов'язуються надати Вам три різні варіанти підбору конвекторів з таких цінових сегментів:

  • Premium
  • Standart
  • Econom

З аргументованими перевагами і недоліками кожного варіанту!

Для цього залиште заявку:

  • Тел. +380 44 360-52-29
  • Тел. +380 95 483-05-47
  • Email: svit-konvektoriv@ukr.net

Консультація

Для отримання консультації. Якщо Ви не знайшли необхідної інформації, обов'язково зв'яжіться з нашими менеджерами за тел: +38 095 483-05-47 і задайте необхідні питання. Фахівці нашої компанії із задоволенням дадуть відповідь на Ваші питання.

Індивідуальна знижка

При наявності плану, заявки, специфікації або готового рахунку, відправляйте її на наш Email: svit-konvektoriv@ukr.net, і ви отримаєте у відповідь гідну пропозицію з максимальною знижкою.