Hitte комплектація

hitte komplekt


Ціна від 40 до 110 €

На нашому сайті представлений широкий вибір комплектуючих до внутрішньопідлогових конвекторів чеського виробництва Hitte: термостати, сервоприводи, модулі управління і, звичайно ж, декоративні решітки.

Кожне з додатків - це гарантована європейська якість, яка дозволить Вам забути про холод і дискомфорт та позбавить додаткових хвилювань.

Довіривши створення і підтримання свого затишку професіоналам від компанії з багаторічним досвідом і унікальним підходом до опалення - Hitte, Ви зробите абсолютно правильний вибір. Звертайтеся до нас і ми із задоволенням допоможемо Вам підібрати оптимальні варіанти комплектуючих для опалювальних приладів у ваших приміщеннях та оселях.

Комплектація Hitte:

hitte komplekt 1 hitte komplekt 2 hitte komplekt 3
hitte komplekt 10 hitte komplekt 5 hitte komplekt 6
hitte komplekt 7 hitte komplekt 8 hitte komplekt 9
hitte komplekt 4

Найкращий вибір

На ринку велика кількість внутрішньопідлогових конвекторів, одні дорожче, інші дешевше. Не підготовленому покупцеві важко розібратися у всіх тонкощах даного товару. Наші фахівці зобов'язуються надати Вам три різні варіанти підбору конвекторів з таких цінових сегментів:

  • Premium
  • Standart
  • Econom

З аргументованими перевагами і недоліками кожного варіанту!

Для цього залиште заявку:

  • Тел. +380 44 360-52-29
  • Тел. +380 95 483-05-47
  • Email: svit-konvektoriv@ukr.net

Консультація

Для отримання консультації. Якщо Ви не знайшли необхідної інформації, обов'язково зв'яжіться з нашими менеджерами за тел: +38 095 483-05-47 і задайте необхідні питання. Фахівці нашої компанії із задоволенням дадуть відповідь на Ваші питання.

Індивідуальна знижка

При наявності плану, заявки, специфікації або готового рахунку, відправляйте її на наш Email: svit-konvektoriv@ukr.net, і ви отримаєте у відповідь гідну пропозицію з максимальною знижкою.