Hitte решітки

hitte reshitki


Ціна від 38 до 204 €

Декоративна решітка Hitte дозволяє зробити конвектор елементом дизайну інтер'єру. Грати для внутрішньопідлогових конвекторів Хітте можуть бути металеві або дерев'яні.

Металеві решітки Hitte виробляються з алюмінієвого профілю з анодованої поверхнею. Профіль ламелей спроектований таким чином, щоб домогтися найменшого опору повітря і досягти естетичного зовнішнього вигляду. При цьому дуже важливим є збереження механічної міцності, адже решітки вбудованого в підлогу конвектора повинні витримувати вагові навантаження.

Дерев'яні решітки Хітте виготовляються з твердих порід деревини (дуб, бук, клен та ін.), Мають поперечне розташування ламелей і природний колір.

Види решіток Хітте:

hitte reshitki 1 hitte reshitki 2 hitte reshitki 3
Темна бронза Світла бронза Алюміній сатин
hitte reshitki 4 hitte reshitki 5 hitte reshitki 6
Бук Ясень Дуб

Найкращий вибір

На ринку велика кількість внутрішньопідлогових конвекторів, одні дорожче, інші дешевше. Не підготовленому покупцеві важко розібратися у всіх тонкощах даного товару. Наші фахівці зобов'язуються надати Вам три різні варіанти підбору конвекторів з таких цінових сегментів:

  • Premium
  • Standart
  • Econom

З аргументованими перевагами і недоліками кожного варіанту!

Для цього залиште заявку:

  • Тел. +380 44 360-52-29
  • Тел. +380 95 483-05-47
  • Email: svit-konvektoriv@ukr.net

Консультація

Для отримання консультації. Якщо Ви не знайшли необхідної інформації, обов'язково зв'яжіться з нашими менеджерами за тел: +38 095 483-05-47 і задайте необхідні питання. Фахівці нашої компанії із задоволенням дадуть відповідь на Ваші питання.

Індивідуальна знижка

При наявності плану, заявки, специфікації або готового рахунку, відправляйте її на наш Email: svit-konvektoriv@ukr.net, і ви отримаєте у відповідь гідну пропозицію з максимальною знижкою.