Korado комплектація

korado komplekt


Ціна від 19 до 200 €

Чеський виробник Korado випускає вбудовані в підлогу конвектори високого рівня продуктивності і економічності. Для кожного користувача важливо забезпечити максимально ефективні умови роботи агрегату, тому передбачено додаткове обладнання.

Саме від нього залежить безпека функціонування приладу в системі опалення. Радіатор Korado може регулюватися за допомогою системи BMS потужністю як 12 В, так і 24 В.

З її допомогою можливо встановити потрібний рівень опалення або охолодження приладу. Таке обладнання актуально для приладів з вбудованим вентилятором. Додатково встановлюється температурний датчик на теплообмінник.

Siemens RAB11

Кімнатний термостат Siemens RAB11

Термостат має перемикач для контролювання оборотів. Швидкість обертання вентилятора перемикається вручну. Температурний діапазон становить 8-30 градусів Цельсія.

190 EUR
R-Box

R-Box PKOC2011

Напруга 230 В / 50 Гц. Робоча температура навколишнього середовища від 0 до 40 градусів Цельсія.

170 EUR
Кімнатний термостат Siemens RDF 600Т

Кімнатний термостат Siemens RDF 600Т

Кімнатний термостат, який має дисплей, тижневу програму для двотрубного конвектора. Перемикання на обігрів або охолодження виконується автоматично. Обороти вентилятора регулюються трирівневою системою управління. Температурний діапазон варіюється від 5 до 40 градусів Цельсія. Також існує можливість регулювати роботу термостата за допомогою інфрачервоного приводу.

197.40 EUR
Кімнатний термостат Siemens RDG 100Т

Кімнатний термостат Siemens RDG 100Т

Термостат використовується для конвекторів з двома або чотирма трубами. Перемикання на обігрів або охолодження виконується автоматично. Обороти вентилятора регулюються трирівневою системою управління. Температурний діапазон варіюється від 5 до 40 градусів Цельсія. Також існує можливість регулювати роботу термостата за допомогою інфрачервоного приводу.

198 EUR
Термопривод

Термопривод

Елемент регулювання подачі теплоносія. напруга живлення 12 В і 24 В.

60 EUR
Термостатична гідравлічна головка з капілярною трубкою

Термостатична гідравлічна головка з капілярною трубкою

Діапазон регулювання від +6,5 до +28 градусів Цельсія. Є можливість установки регулювальної головки на стіні. Довжина капілярної трубки становить 5 м.

71 EUR
Термостатичний вентиль

Термостатичний вентиль

Пряме / кутове з'єднання розміром 1/2 "G. Виготовлений з нікельованої латуні.

19 EUR
Регулює різьбове з'єднання

Регулює різьбове з'єднання

Виготовлені з нікельованої латуні розміром 1/2 "G. З'єднання пряме або кутове.

19 EUR
Трансформатор 24 В DR-480-24

Трансформатор 24 В DR-480-24

Безшумна експлуатація. Ступінь захисту IP 20. Розміри 89-126-129.

200 EUR
Температурний датчик для приміщень  QAA32

Температурний датчик для приміщень QAA32

Підходить для установки в басейнах і інших приміщеннях, де відсутня можливість встановити кімнатний термостат.

200 EUR

Найкращий вибір

На ринку велика кількість внутрішньопідлогових конвекторів, одні дорожче, інші дешевше. Не підготовленому покупцеві важко розібратися у всіх тонкощах даного товару. Наші фахівці зобов'язуються надати Вам три різні варіанти підбору конвекторів з таких цінових сегментів:

  • Premium
  • Standart
  • Econom

З аргументованими перевагами і недоліками кожного варіанту!

Для цього залиште заявку:

  • Тел. +380 44 360-52-29
  • Тел. +380 95 483-05-47
  • Email: svit-konvektoriv@ukr.net

Консультація

Для отримання консультації. Якщо Ви не знайшли необхідної інформації, обов'язково зв'яжіться з нашими менеджерами за тел: +38 095 483-05-47 і задайте необхідні питання. Фахівці нашої компанії із задоволенням дадуть відповідь на Ваші питання.

Індивідуальна знижка

При наявності плану, заявки, специфікації або готового рахунку, відправляйте її на наш Email: svit-konvektoriv@ukr.net, і ви отримаєте у відповідь гідну пропозицію з максимальною знижкою.