Korado решітки

korado reshitki


Ціна від 85 до 430 €

Декоративні решітки для конвекторів Korado призначені не тільки для закриття короба і всього устаткування, але і додання приладу досконалого дизайну. Великий асортимент решіток Korado дозволяє знайти оптимальне рішення під індивідуальний інтер'єр приміщення.

Деякі моделі решіток можуть зливатися з навколишнім простором, а деякі - створювати оригінальний контраст. Вироби діляться на дві категорії: рулонні і поздовжні.

Алюміній має нержавіюче покриття, тому не боїться впливу вологи. Сталеве забарвлення здатне створити контраст з навколишнім простором. Доступні рулонні і лінійні версії за бажанням замовника. Опори для установки решітки йдуть в комплекті. Стандартна версія конвектора йде з профілем в U-подібному форматі, в тому випадку, коли рамка має F-подібну форму то додається до комплекту поставки окремо.

Рулонна і лінійна алюмінієва решітка:

Бронза Світла бронза Срібло
korado reshetki aluminium bronze korado reshetki aluminium lightbronze korado reshetki aluminium silver

Рулонна і лінійна дерев'яна решітка:

Бук Дуб Магахон
korado reshetki buk korado reshetki dub korado reshetki mahagon

Рулонна і лінійна решітка Nerez Roll:

Nerez Roll Cross De Lux
korado reshetki linear nerez korado reshetki cross

Найкращий вибір

На ринку велика кількість внутрішньопідлогових конвекторів, одні дорожче, інші дешевше. Не підготовленому покупцеві важко розібратися у всіх тонкощах даного товару. Наші фахівці зобов'язуються надати Вам три різні варіанти підбору конвекторів з таких цінових сегментів:

  • Premium
  • Standart
  • Econom

З аргументованими перевагами і недоліками кожного варіанту!

Для цього залиште заявку:

  • Тел. +380 44 360-52-29
  • Тел. +380 95 483-05-47
  • Email: svit-konvektoriv@ukr.net

Консультація

Для отримання консультації. Якщо Ви не знайшли необхідної інформації, обов'язково зв'яжіться з нашими менеджерами за тел: +38 095 483-05-47 і задайте необхідні питання. Фахівці нашої компанії із задоволенням дадуть відповідь на Ваші питання.

Індивідуальна знижка

При наявності плану, заявки, специфікації або готового рахунку, відправляйте її на наш Email: svit-konvektoriv@ukr.net, і ви отримаєте у відповідь гідну пропозицію з максимальною знижкою.