Purmo решітки

purmo reshitki


Ціна від 50 до 360 €

Декоративні решітки Purmo доступні в широкій лінійці форматів, тому кожен покупець знайде під індивідуальний інтер'єр приміщення потрібне рішення. Вироби доступні в декількох форматах: поздовжні і поперечні. Зверніть увагу: решітки поздовжньої форми застосовуються тільки з радіаторами з серії FMK. Опори для установки решітки йдуть в комплекті. Зовнішні решітки конвектора Purmo йдуть з рейкою U, L, а також Z-подібної форми.

Всі вони виробляються з дюралюмінію, тому виріб не боїться впливу вологи. Кольорове рішення декоративної рамки відповідає відтінку алюмінієвої решітки. Декоративні захисні решітки повинні бути замовлені разом з оздоблювальними рейками для відповідності в довжині. У нашому онлайн-магазині ви знайдете широку лінійку декоративних решіток до конвекторів Purmo.

Дерев'яні решітки:

purmo resh der purmo resh derevo poperech
Дерев'яна поперечна решітка Дерев'яна поперечна решітка 

 

Дюралюмінієві решітки:

purmo resh duraluminium poperech  purmo resh duraluminium prodol
Дюралюмінієва поперечна  Анодований алюміній бронзового кольору

 

Грати з нержавіючої сталі:

purmo resh nerzh stal poperech  purmo resh nerzh stal prodol 
Нержавіюча сталь поперечна Нержавіюча сталь поздовжня 

Найкращий вибір

На ринку велика кількість внутрішньопідлогових конвекторів, одні дорожче, інші дешевше. Не підготовленому покупцеві важко розібратися у всіх тонкощах даного товару. Наші фахівці зобов'язуються надати Вам три різні варіанти підбору конвекторів з таких цінових сегментів:

  • Premium
  • Standart
  • Econom

З аргументованими перевагами і недоліками кожного варіанту!

Для цього залиште заявку:

  • Тел. +380 44 360-52-29
  • Тел. +380 95 483-05-47
  • Email: svit-konvektoriv@ukr.net

Консультація

Для отримання консультації. Якщо Ви не знайшли необхідної інформації, обов'язково зв'яжіться з нашими менеджерами за тел: +38 095 483-05-47 і задайте необхідні питання. Фахівці нашої компанії із задоволенням дадуть відповідь на Ваші питання.

Індивідуальна знижка

При наявності плану, заявки, специфікації або готового рахунку, відправляйте її на наш Email: svit-konvektoriv@ukr.net, і ви отримаєте у відповідь гідну пропозицію з максимальною знижкою.