EMCO комплектація

emco komplekt


Ціна від 5.5 до 150 €

Компанія Emcotherm створила лінійку багатофункціонального обладнання для регулювання роботи канальних фанкойлів EMCO. За допомогою комплектуючих європейського виробництва можливо досягти ефективної тепло-, холодоотдачі. Наш онлайн-магазин є офіційним постачальником оригінальної продукції EMCO в Україні. У нас ви знайдете широкий асортимент комплектуючих різного плану.

До техніки подібного типу передбачений спеціальний контролер. Спеціальні входи і виходи дозволяє контролеру виконувати велику кількість завдань. Силовий блок дозволяє захищати прилад від перемерзання.Кімнатний термостат EMCO MFR-LC

Кімнатний термостат EMCO MFR-LC

Завдяки монохромному скляному сенсорному дисплею можливо легко виконувати регулювання системи. Підсвічування покращує видимість кожного компонента на екрані. За допомогою пульта можливо змінювати кімнатну температуру. У свою чергу, температурний показник реєструється в системі. Програма може зв'язуватися з будь-яким програмним забезпеченням комп'ютера на основі WINDOWS. Необхідні параметри можливо ввести на дисплеї у вкладці меню.

100 EUR
Кімнатний термостат EMCO MFR-SL

Кімнатний термостат EMCO MFR-SL

За допомогою зазначеної системи можливо не тільки керувати, а й регулювати, змінювати температурний показник і потужність від роботи системи. Програмне забезпечення виконує команду найбільш оперативно. Функція такого обладнання - запам'ятовувати як прості, так і найскладніші завдання, які виконує прилад.

100 EUR
Комунікатор EMCO MFR-EC-B

Комунікатор EMCO MFR-EC-B

Регулювальне обладнання pазработано для зв'язку конвектора типу EC з системою EMCO Bus. Даний інтерфейс дозволяє прив'язати конкретний вхід / вихід до шин, які будуть показуватися на дисплеї пульта управління.

45 EUR
Термостатичний сервопривід MFR-Z-TS-24

Термостатичний сервопривід MFR-Z-TS-24

24 В, працює безшумно і не вимагає технічного обслуговування.

85 EUR
Термостатичний вентиль кутовий TVU-E

Термостатичний вентиль кутовий TVU-E

 

5.50 EUR
Термостатичний вентиль прохідний TVU-D

Термостатичний вентиль прохідний TVU-D

 

5.50 EUR
Запірний вентиль бічній UFV-E

Запірний вентиль бічній UFV-E

 

5.50 EUR
Запірний вентиль прохідний UFV-D

Запірний вентиль прохідний UFV-D

 

5.50 EUR

Найкращий вибір

На ринку велика кількість внутрішньопідлогових конвекторів, одні дорожче, інші дешевше. Не підготовленому покупцеві важко розібратися у всіх тонкощах даного товару. Наші фахівці зобов'язуються надати Вам три різні варіанти підбору конвекторів з таких цінових сегментів:

  • Premium
  • Standart
  • Econom

З аргументованими перевагами і недоліками кожного варіанту!

Для цього залиште заявку:

  • Тел. +380 44 360-52-29
  • Тел. +380 95 483-05-47
  • Email: svit-konvektoriv@ukr.net

Консультація

Для отримання консультації. Якщо Ви не знайшли необхідної інформації, обов'язково зв'яжіться з нашими менеджерами за тел: +38 095 483-05-47 і задайте необхідні питання. Фахівці нашої компанії із задоволенням дадуть відповідь на Ваші питання.

Індивідуальна знижка

При наявності плану, заявки, специфікації або готового рахунку, відправляйте її на наш Email: svit-konvektoriv@ukr.net, і ви отримаєте у відповідь гідну пропозицію з максимальною знижкою.