EMCO решітки

emco reshitki


Ціна від 50 до 360 €

Лінійка декоративних зовнішніх решіток в канальних фанкойлах від компанії EMCOTHERM відрізняється особливою довговічність і високою якістю. Виробник подбав про дизайн продукції, тому конвекторні решітки дозволять створити вільний простір для життя, роботи. З їх допомогою розміщений в підлозі радіатор буде гармонійно поєднуватися з інтер'єром приміщення.

Виконання решіток EMCO здатне створити оригінальний акцент не тільки в умовах житлової площі, а й місцях промислового, комерційного, суспільного значення. Важливою особливістю декоративних решіток EMCO є стійкість до зовнішніх навантажень. Користувач може впевнено ходити по поверхні виробу, не боячись деформувати його. Конструкція може бути розроблена під індивідуальні особливості інтер'єру. Доступні не тільки стандартні прямі версії решіток, а й кутові, закруглені.

Поперечні решітки EMCO:

Алюмінієва тип 616 Алюмінієва тип 617 Алюмінієва тип 624 Алюмінієва тип 625
Алюмінієва тип 616 Алюмінієва тип 617 Алюмінієва тип 624 Алюмінієва тип 625

Поперечні решітки з хромонікелевої сталі

Решітка має профілі 1,8 на 0,5 см. Поперечні елементи виконані зі сталі, покритої сплавом хрому і нікелю.

Хромонікелева сталь тип 861
Хромонікелева сталь тип 861

Поперечні решітки з високоякісного пластику

Профіль має масивну форму розміром 2,2 на 1 см. Поперечні профілі складаються зі стійкого до навантажень пластика. Виріб упевнено протистоїть корозії під впливом вологи.

Високоякісний пластик тип 730
Високоякісний пластик тип 730

Лінійні решітки

Поздовжній профіль з алюмінію тип 632
Поздовжній профіль з алюмінію тип 632

Найкращий вибір

На ринку велика кількість внутрішньопідлогових конвекторів, одні дорожче, інші дешевше. Не підготовленому покупцеві важко розібратися у всіх тонкощах даного товару. Наші фахівці зобов'язуються надати Вам три різні варіанти підбору конвекторів з таких цінових сегментів:

  • Premium
  • Standart
  • Econom

З аргументованими перевагами і недоліками кожного варіанту!

Для цього залиште заявку:

  • Тел. +380 44 360-52-29
  • Тел. +380 95 483-05-47
  • Email: svit-konvektoriv@ukr.net

Консультація

Для отримання консультації. Якщо Ви не знайшли необхідної інформації, обов'язково зв'яжіться з нашими менеджерами за тел: +38 095 483-05-47 і задайте необхідні питання. Фахівці нашої компанії із задоволенням дадуть відповідь на Ваші питання.

Індивідуальна знижка

При наявності плану, заявки, специфікації або готового рахунку, відправляйте її на наш Email: svit-konvektoriv@ukr.net, і ви отримаєте у відповідь гідну пропозицію з максимальною знижкою.